The Black Masses fragmanı ekranda 6000’den fazla NPC gösteriyor

The Black Masses fragmanı ekranda 6000’den fazla NPC gösteriyor

Nesne detayları ve oynanışı ile insanın kalbini çalıyor.

The Black Masses isimli yapımı hatırlayanlar mutlaka olacaktır. Kendisi ile ilgili olarak daha önce bir haber paylaşmıştık zaten. Eğer henüz görmediyseniz veya hatırlamak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimiz sizlere yardımcı olacaktır. Paylaşmış olduğumuz haberimizde, The Black Masses oynanış görüntüleri bulunuyordu. Bu haberimizde ise yine bir video bulunuyor. Fakat, bu haberimize konuk olan The Black Masses videosu, Brilliant Game Studios tarafından, oyun içerisindeki teknoloji gösteriliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Black Masses içerisinde aynı anda 6000’den fazla NPC görebileceğiz

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz The Black Masses videosu, 8 dakikaya yakın bir süre sahip. Videp içerisinde, ekibin önemli isimlerinden bir tanesi oyunun detaylarından bahsediyor ve yeni yeni bilgiler veriyor. Paylaşılmış olan The Black Masses teknoloji gösterisi videosunda, eşyaların detayları gerçekten büyüleyici görünüyor. Işıklandırma ve gölgelendirmelere de video içerisinde değiniliyor. Ardından harita etrafında bir tur atılarak bizlere güzel bir teknoloji gösterisi yapılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bizi bizden alan kısımlardan biri de, oyunun dünya rekoru kıran özelliği olan 6000’den fazla NPC’nin bir arada gözükebilmesi. Oyun hakkında verilen bilgilere göre, 100.000’den fazla NPC ile de bu özelliği denemişler. Yani, oyunu biz tecrübe ederken belki de 200.000 ile karşılaşacağız. Ardından ise, oynanış görüntüleri başlıyor. Bizlere animasyonlar gösteriliyor. Videoda gösterilenler henüz erken aşamada olduğu için, oyuna daha sonra gelen geliştiricinin karakteri sadece geçici bir görüntüye sahip. Açıkçası, oyunun tam sürümünü sabırsızlıkla beklediğimizi belirtebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.