Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.08.2020

The Battle for Middle-Earth Reforged, bilmeyenler için, tamamen bir hayran yapımı olan bir oyun. Aslında, zaten var olan bir yapım fakat hayranlar bu oyunu Unreal Engine 4 isimli oyun motoru ile tekrar elden geçirmeye başladı. Haberimize konuk olan bu The Battle for Middle-Earth Reforged için ilk oynanış videosu da oyuncuların beğenisine sunuldu.

The Battle for Middle-Earth Reforged oynanış videosu da en sonunda geldi

Geliştirici hayran ekibinin, The Battle for Middle-Earth Reforged üzerinde gerçekten çok uğraşmakta olduğunu biliyoruz. Zaten aşırı uzun süredir oyuncular tarafından istenen bir yapımdı, bunu da hayranlar yapıyor. Bizleri en çok sevindiren nokta ise, bu yapımın tamamen ücretsiz olarak bütün oyunculara sunulacak olması. Tabii, Warner Bros ekibinin LOTR markasının ve EA ekibinin de The Battle for Middle-Earth oyununun haklarına sahip olması biraz ürkütmüyor değil bu proje konusunda. Umarız ki bir şey olmaz, her şey yolunda gider.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.