The Avengers Project, tekli oyuncu moduna da sahip olabilir

The Avengers Project, tekli oyuncu moduna da sahip olabilir

Eskiden bir oyunda çoklu oyuncu modu olursa şaşırırdık, şimdi tekli oyuncu modu olunca şaşırır hale geldik.

Square Enix, Marvel ve Crystal Dynamics şu an yeni bir projenin üzerinde çalışıyorlar. Bu projenin adı The Avengers Project ve kendisi tabii ki bir video oyunu. Bu video oyununun ne zaman, hangi platformlar için çıkış yapacağı şimdilik bilinmiyor ama geçmişte ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak, The Avengers Project isimli yapıt, çoklu oyuncu temelli bir video oyunu olmaya hazırlanıyor. Bu durum da hem tekli oyuncu modlarını seven, hem de Marvel evrenini seven oyuncuları üzmüştü. Bugün ise ortaya yepyeni bir bilgi çıktı. Bu bilgiye göre The Avengers Project, tekli oyuncu moduna da sahip olabilir.

The Avengers Project, tekli oyuncu moduna da sahip olabilir

Peki, bunu nereden biliyoruz? Tabii ki bu oyunun geliştiricilerinin yeni iş ilanından. Crystal Dynamics şu an kıdemli tekli oyuncu yapımcısı arıyor. Bu yapımcı, ekibin geliştirdiği bir AAA oyun için düşünülüyor. Bu AAA oyun da çok büyük bir ihtimalle zaten The Avengers Project. Şimdilik elimizde bu konu hakkında daha fazla detay bulunmuyor ama geliştirici ekip, senaryo modu için bir yapımcı aradığına göre, oyunda doğru düzgün bir tekli oyuncu modu olabilir. Belki de hepimiz şaşırırız ve Destiny tarzı bir video oyunu karşımıza çıkar. Tekli oyuncu modu da, oyunun çevrim içi ögeleri ile bağlı olan bir mod olur. Bilemiyoruz.

The Avengers Project hakkında daha önce de, “Muhtemelen unutmuş olabilirsiniz ama Square Enix ekibinin elinde şu an The Avengers Project isimli bir video oyunu bulunuyor. Bu oyun eğer yanlış hatırlamıyorsak 1 sene önce filan duyurulmuştu ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklama da yapılmamıştı. Bugün ise Square Enix cephesinden gelen yeni raporlara göre ise oyun, önümüzdeki 12 ay içerisinde çıkabilir. Şirketin patronu olan Yosuke Matsuda, gerçekleştirdiği bir finansal sunumda bu bilgileri verdi. Yosuke Matsuda isminin dediğine göre şirket, 2019 finansal yılında ve devamındaki 1 sene içerisinde birçok video oyununu piyasaya sürecek ve bu oyunlardan bir tanesi de garanti olarak The Avengers Project olacak.” demiştik.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın