Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Crystal Dynamics, The Avengers oyununun gelişimini hızlandırıyor

Crystal Dynamics, The Avengers oyununun gelişimini hızlandırıyor

The Avengers hayranlarını heyecanlandıracak açıklamalar geldi.

Üç büyük şirket, bir büyük marka için oyun yapıyorsa, oyuncular haliyle yeni haberler, görseller bekleyecektir. Ünlü Marvel firmasının The Avengers markasına ait oyunun, Square Enix ve Crystal Dynamics tarafından geliştirildiğinin açıklanmasının ardından, uzun süre geçmesine rağmen somut bir haber gelmemişti. Oyun geliştiricisi ekibe önemli kişilerin katıldığını biliyorduk ama ne ile karşılaşacağımız karanlıktaydı. Geliştirici ekip, The Avengers oyununu merak edenlerin sabırsızlığın anlamış olacak ki, oluşan heyecanı körükleyecek ipuçları vermeye başladı.

Crystal Dynamics, The Avengers oyununun gelişimini hızlandırıyor

Oyunun geliştiricisi Crystal Dynamics eş başkanı Scot Amos, yaptığı konuşmada, oyunculara tamamen orginal bir The Avengers deneyimi sunacaklarının sözünü verdi. Oyunun gelişimi ilerledikçe, stüdyonun büyüdüğüne dikkat çeken Scot Amos, Marvel hayranlarının beğeneceği, uzun yıllar oynanabilecek bir oyun yapma hedefiyle ilerlediklerini kaydetti. Ayrıca Scot Amos, ileriki bir zamanda yapacakları duyuruyla, oyunculara ne demek istediklerini daha iyi ifade edeceklerini ve bu duyuru için sabırsızlandıklarını sözlerine ekledi.

Şimdiye kadar verilen kısa bilgileri toparlayalım isterseniz. Geliştirici ekipler Square Enix ve Crystal Dynamics, The Avengers projesini oldukça önemsiyor. Oyunun geliştirici ekibine, önemli isimlerin katıldığını da hatırlatalım. Yeni gelen bilgilerle birlikte The Avengers oyununun yeni bir senaryoyu işleyeceğini, senaryonun, pek çok süper kahramanın barındıran bir paket halinde sunulacağını anlıyoruz. Oyunun yıllarca oynanacağına dair bilgiler de tek kişilikten ziyade çevrim içi ağırlıklı, ekip çalışması bazlı bir yapımın bizi beklediğini gösteriyor. Ek olarak da genişletme paketleriyle sürekli destekleneceği fikri akıllarda oluşuyor.

Sadece marka adını kullanacak, sıradan bir oyundan ziyade, belki de Grand Theft Auto Online tarzında bir oyun bekliyor bizleri. Kesinlikle AAA kalitesinde bir yapım canlanıyor zihinlerde ama henüz oynanışla ilgili netleşen bir durum bulunmamakta. Oyun için kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı yalnızca, haberin en alt kısmında bulabilirsiniz. Oyunun geliştiricileri Square Enix ve Crystal Dynamics cephesinden heyecan veren açıklamalar gelmeyi sürdürecek ve biz de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bakalım yeni The Avengers oyunu, bahsedildiği kadar büyük bir etki bırakacak mı, bekleyip göreceğiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın