Terminatör 2 filminin yarısı Grand Theft Auto V ile tekrar yapıldı

Terminatör 2 filminin yarısı Grand Theft Auto V ile tekrar yapıldı

Hiç de fena görünmüyor.

Grand Theft Auto V, gerçekten  de bir sürü imkan sunan bir oyun. Çıktığı günden bu yana YouTube yayıncıları tarafından kullanılmasına rağmen hala içerik çıkarmaya devam ediyor. Bir türlü eskimiyor oyun bir nevi The Elder Scrolls V: Skyrim, fakat daha kullanışlı olanından. İnsanlar GTA 5 ile filmleri tekrar canlandırıyor bir süredir. Terminatör 2 de bu tekrar canlandırılan filmlerden bir tanesi olmayı başardı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Grand Theft Auto V Terminatör 2 GTA 5

Elbette ki böyle çılgınca işleri görmeye alıştığımız Ruslar tarafından gerçekleştirildi bu Terminatör 2. Açıkçası, filmin bayağı da büyük bir kısmını tamamlamayı başarmışlar, hem de güzel ve başarılı sayılabilecek bir şekilde. Filmin, tam olarak 1 saat 45 saniyesini yeniden yapan Rus ekip, bunu bizlerle de paylaşmayı ihmal etmedi elbette. Haberimizin en sonundan Terminatör 2‘nin ilk 1 saat 45 saniyelik bölümünü Grand Theft Auto V kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Biz yine de siz henüz filme geçmeden belirtelim de, günah bizden gitsin. Filmi yapan ekip KRAMER’S MEDIA Rus olduğu için, konuşmaların büyük bir çoğunluğu Rusça olarak karşımızda. Böyle bir işe kalkışmak nereden akıllarına gelmiş bilemiyoruz, fakat gerçekten güzel iş çıkarmışlar. Anlamadığımız halde izlerken bayağı bir güldük. Yani, normalde film komik değil elbette, fakat GTA 5 ile olması gerçekten hoş ve istemsiz bir şekilde gülmeye sebep oluyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.