Temmuz ayı “Games with Gold” oyunları karşınızda!

Temmuz ayı “Games with Gold” oyunları karşınızda!

Aralarında Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 de var!

Her ay Xbox Live Gold üyeleri için “Games with Gold” programı dahilinde pek çok güzel oyun bedava olarak dağıtılıyor. Microsoft’un önümüzdeki Temmuz ayı için belirlediği oyunlar konsolda oyun deneyimini sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak. Bakalım bu oyunlar nelermiş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bütün Temmuz ayı boyunca “The Banner Saga 2”, Xbox One kullanıcıları için ücretsiz olacak. 16 Temmuz 2016 ile 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında ise “Tumblestone” erişilebilir olacak. Xbox 360 kullanıcıları ise, 1 Temmuz 2016 ile 15 Temmuz 2016 tarihleri arasında “Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas 2”; 16 Temmuz 2016 ile 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında da “Tron”a erişebilecekler.

Unutmadan söyleyelim, Temmuz ayı Xbox 360 oyunları geriye uyumluluk programı dahilinde. Eğer Xbox One’ınız varsa ve Tron oynamak istiyorsanız bunu pek tabii gerçekleştirebilirsiniz. Uzun lafın kısası; Xbox One kullanıcıları 4, Xbox 360 kullanıcıları ise 2 adet oyunu Temmuz ayı içerisinde kütüphanelerine ekleyebilecekler. Xbox Gold üyesi olmak şartıyla tabii ki. Temmuz ayının oyunları hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.