Menü
https://leadergamer.com.tr/en-iyi-e3-2017-oyunlari/
Playstation Plus 28 Haziran 2017 18:45

Temmuz 2017’de verilecek ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu

Bu sefer liste oldukça sağlam. PlayStation oyuncuları, bu PlayStation Plus oyunları ile memnun kalacaktır.


Yaz aylarını oyunsuz geçirdiğimiz şu sıralarda, öncelikle PC oyuncularının imdadına Steam Yaz İndirimleri 2017 koşmuştu. Ardından diğer platformlarda da indirimler görmüştük. Xbox oyuncularının ise Xbox Game Pass sayesinde birçok oyuna sahip olma şansı bulunuyor. Öyle ki, bu sisteme yepyeni oyunlar eklenecek, bunun haberini birazdan sunacağız. PlayStation oyuncuları içinse PlayStation Plus var. Bugün ise Temmuz 2017’de verilecek ücretsiz PS Plus oyunları belli oldu. Bu sefer liste oldukça sağlam. PlayStation oyuncuları, bu PlayStation Plus oyunları ile memnun kalacaktır.

PS Plus

PlayStation Blog üzerinden gelen açıklamaya göre, PlayStation 4 üzerinden PS Plus üyeleri önümüzdeki ay; Until Dawn, Game of Thrones – A Telltale Series, That’s You ve Don’t Die Mr Robot oyunlarına sahip olacak. Eğer PlayStation 3 kullanıyorsanız da Tokyo Jungle ve Darkstalkers Resurrection oyunlarının tadına bakabileceksiniz. PlayStation Vita kullanıcıları ise Element4l ve Don’t Die Mr Robot oyunlarını oynayabilecek.

PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunları bir yana, verilen PlayStation 4 oyunları gerçekten inanılmaz başarılı. İlk olarak Until Dawn yapıtından bahsedelim, Türkçe destekli bu oyun, oldukça başarılı bir gerilim oyunu ve oyuncuları gerçekten memnun bırakıyor. Oyunun tek sorunu, ne yazık ki performansı. Game of Thrones – A Telltale Series ise, Telltale Games ekibinin en çok sevilen serilerinden bir tanesi. Geçtiğimiz aylarda, Tales From the Borderlands verilmişti. Bu ay ise Game of Thrones – A Telltale Series verilmesi çok iyi oldu bizce! Son olarak belirtelim, bu oyunlar 4 Temmuz 2017 tarihinde ücretsiz sunulacak PS Plus üyelerine.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör