TellTale, yeni “hayal” yapımlarını yakında duyuracak!

TellTale, yeni “hayal” yapımlarını yakında duyuracak!

Bir Star Wars oyunu mu gelecek?

Walking Dead: Season 2 geliştiricisi TellTale Games, fanlarıyla, Reddit‘te şu anki ve gelecek planları hakkında konuştu. Stüdyo kurucularından Dan Connors, stüdyonun şu anda, bir kaç “hayal yapımları” üzerinde çalıştığını ve yakında duyuracaklarını açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The_walking_dead_season_2Reddit postunu burada bulabilirsiniz. Connors’a, Star Wars üzerine bir oyun yapılması konusu sorulduğunda,

LucasArts‘dan beri, burada, Star Wars’ı seven bir çok insan var ve lisanlı olan ve bu duruma uyan bir çok insanla çalıştık. Ayrıca, hayal yapımlarımız için, bir kaç lisans üzerinde çalışıyoruz ve bunları duyurmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde cevapladı.

Bir diğer kurucu Kevin Bruner, “TellTale tarafından yapılacak Star Wars oyunu beni çok mutlu eder. Yeni çıkacak bir kaç yapımımız var ve benim tüm favorilerimi içeriyor.” şeklinde ekledi.

TellTale’in, Star Wars lisansını alarak, bir oyun yapmasını ister miydiniz? Bu arada, Walking Dead: Season 2 karakteri Clementine‘in yeni görüntülerine bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeye devam edin..

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.