Telltale Games; Game of Thrones, The Walking Dead ve diğer serileri hakkında konuştu

Telltale Games; Game of Thrones, The Walking Dead ve diğer serileri hakkında konuştu

Telltale Games ayrıca oyun motoru hakkında da yeni açıklamalarda bulundu.

Şu sıralar bayağı 1 numaralı favori oyun geliştirici ekibim olan Telltale Games, içerik ortaklarımızdan olan Eurogamer ekibine oldukça eğlenceli bir röportaj verdi. Bu röportaj sırasında ise ekibin Game of Thrones, The Walking Dead, Tales from the Borderlands gibi serilerinden bahsedildi. Öncelikle biz Game of Thrones hakkında konuşmak istiyoruz. Telltale Games cephesinden gelen açıklamaya göre ekip, Game of Thrones için ikinci sezon yapabilmek için asıl TV serisinin biraz ilerlemesini, belki de bitmesini bekliyor. Ayrıca şu an aktif olarak The Wolf Among Us: Sezon 2 ve The Walking Dead: Sezon 4 geliştirildiği için ekip çok fazla oyunu aynı anda geliştirmek istemiyor. Yani Telltale Games ekibinde yeni bir Game of Thrones planı kesinlikle var, sadece doğru zaman değil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Telltale Games; Game of Thrones, The Walking Dead ve diğer serileri hakkında konuştu

Game of Thrones ardından sıra The Walking Dead serisine geldi. Bu seri hakkında çok fazla bilgi verilmedi, Eurogamer çalışanı sadece neden serinin 4. sezonda bittiğini sordu ve Telltale Games ekibinden gelen yanıt ise, her şeyi tadında bırakmak lazım, oldu. Oldukça mantıklı ve yeterli bir açıklama bizce. Umarız Clementine ölmez… The Walking Dead ardından sıra Tales from the Borderlands oyununa geldi. Telltale Games, bu oyunun satış rakamlarının çok iyi olduğunu, oyunculardan çok iyi tepkiler geldiğini, Gearbox ve 2K tarafından da oyunun sevildiğini belirtti ama şu an bu oyun için yeni bir sezon yapmak istemediklerini söyledi. Bunun sebebi ise, bu serinin satışlarının Minecraft: Story Mode veya The Walking Dead kadar yüksek olmaması.

Telltale Games ardından, yeni Batman sezonunun, Minecraft: Story Mode – Sezon 2 oyununun ve diğer duyurulan iki oyunun 2018 senesini renklendireceğini söyledi. Bu iki oyun da zaten he Wolf Among Us: Sezon 2 ve The Walking Dead: Sezon 4. Fakat geliştirici ekip, 2018 için daha fazla planlarının olduklarını fakat bunların sürpriz olmasını istediklerini belirtti. Laf arasında ekipte 400 civarı kişinin de çalıştığını belirten Telltale Games, oyun motorları hakkında da ufak bir soru cevapladı. Hemen söyleyelim, hayır efendim, Telltale Games oyun motorunu yenilemek yerine performans optimizasyonu yaptı. Yani, ekipten uzun bir süre boyunca yeni bir oyun motoru beklememize gerek yok sanırım.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın