Türkiye

Telif Hakları

Telif Hakları

http://www.leadergamer.com/a.png

Telif Bildirimi

Makalelerin yazılı içeriklerinin tamamı site editörlerine ait olup, bazı durumlarda grafiksel içerikte, bazen de yazılı içerikte bir takım alıntılar olabilir. Bu alıntılar, grafiksel anlamda genellikle ürün veya haber tanıtımlarına ait tanıtım görselleri ve firma logolarıdır. Yazılı içerikte ise yapılan alıntılar genellikle belirli bir kaynağa atıf niteliğinde olan alıntılar veya kurum ve kuruluşların haber bültenleridir. Bütün bu istisnaların haricindeki üretilmiş çalışmalar LeaderGamer.com’a aittir ve CreativeCommons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 sözleşmesi ile lisanslanmıştır.LeaderGamer.com tarafından üretilmiş olan tüm yazılı, görsel ve etkileşimli çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle ve ticarî olarak kullanılmadıkları sürece kopyalanabilir, dağıtılabilir ve saklanabilir. Dağıtımı yaptığınızda, bunları elde eden her kişinin aynı haklara sahip olması gerekmektedir. Lisans içindeki kısıtlamaların kaldırılması için LeaderGamer.com yönetimi ile görüşebilirsiniz. Her ne kadar fikir ve sanat eserleri kanunumuz hiçbir kişi, kurum veya kuruluşa hak devirleri konusunda bir yetki sunmuyorsa da biz bu çerçevedeki kullanımları açık ve net şekilde dava etmeyeceğimizi, mahkeme koridorlarında sürüm sürüm süründürmeyeceğimizi ve mümkün olduğu müddetçe iyi niyetli davranacağımızı belirtmek isteriz.LeaderGamer.com bir başka yayıncının CreativeCommons lisansı kullanan çalışmasını, bir çalışmasında değerlendirirse, o çalışmanın lisansı doğrudan bahsi geçen CreativeCommons lisansıdır.

LeaderGamer.com

LeaderGamer.com – Bazı Hakları Saklıdır

LeaderGamer.com’un içeriği Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 ile lisanslanmıştır.
İçeriğin Lg editörleri tarafından üretilmiş kısmı, atıfta bulunularak, ticari çalışmalar haricinde, değiştirilmeden dağıtılabilir ve kullanılabilir.

Alıntı Koşulları

Sitemizin içeriğinin Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 lisansı ile dağıtıma açıktır. Bunun anlamı:

:: Kaynak site olarak açıkça LeaderGamer.com ibaresinin olması gerekmektedir. LeaderGamer.com yazısının üstüne http://www.leadergamer.com şeklinde bağ da vermelisiniz.:: LeaderGamer.com yazısının yanına, bir boşluk bırakarak, yanına bir tire çekip yine bir boşluktan sonra; isterseniz uzun uzun adresi, isterseniz de “kaynak belge” yazıp, adresi üstüne bağ olarak verebilirsiniz.:: Bu satırın altına ise herkesin, bunu size sağlayan lisans koşullarıyla bu belgeyi dağıtabileceği bilgisini vermelisiniz. Bu bir zorunluluktur.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın