Tekken 7 – Fight Money kazanma yolları

Tekken 7 – Fight Money kazanma yolları

Kolay para kazanıp, oyundaki tüm kilitleri hemen açmak mı istiyorsunuz? Bu yazımıza mutlaka göz atın.

Tekken 7 içerisinde, diğer video oyunları gibi, oyun oynayarak kazanabileceğiniz bir para birimi bulunuyor ve bu para biriminin adı Fight Money. Bu Fight Money isimli birimi kullanarak oyun içerisindeki kilitli birçok şeyin kilidini açabiliyorsunuz. Mesela klasik Tekken oyunlarının videoları, konsept çalışmaları, promo görselleri veya çizimleri. Peki, bu para birimini nasıl kazanacağınızı biliyor musunuz? Evet cevabınız hayır ise şu an çok doğru bir içeriği ziyaret ediyorsunuz çünkü bu yazımızda Fight Money kazanma yollarını sizlere aktaracağız. Dilerseniz bir an önce başlayalım.

Tekken 7 - Fight Money kazanma yolları

Tekken 7 içerisinde Fight Money nasıl kazanılır?

Eğer bizlere soracak olursanız, bu oyunun içerisindeki en kolay şey, Fight Money birimini kazanmak. Çünkü oyun içerisinde atacağınız her adım, sizlere Fight Money kazandırıyor. Mesela, çevrim içi veya çevrim dışı bir maç bitirdiğiniz zaman, karşılaşmanın en sonunda, performansınıza göre bir Fight Money kazanıyorsunuz. Özellikle oyunun senaryo modunu bitirdiğiniz zaman yüklü miktarda para kazanıyorsunuz. Bu yüzden oyunun senaryo modunu kesinlikle atlamayın. Zaten sadece parası için yapılacak kadar basit ve zevksiz bir mod da değil. Mutlaka oynamanız gerekiyor.

Eğer oyunun senaryo modundan kazandığınız para sizlere yetmediyse veya normal oyun modlarını oynayarak, yeteri kadar Fight Money kazanamıyorsanız, Tekken 7 içerisindeki Treasure Battle oyun moduna bir an önce başlamanız gerekiyor. Sınırsız bir oyun modu olan Treasure Battle, istediğiniz karakterle oynanabiliyor ve en çok parayı bu modu bitirince kazanıyorsunuz. Eğer bu oyun modunda, sürekli olarak yenerseniz, bir süre sonra hiç yenilmediğiniz için ekstra para kazanmaya başlıyorsunuz ve bazen de, direkt olarak kazandığınız hazine sandıklarının içerisinden para çıkıyor. Yani, acilen paraya ihtiyacınız varsa, bu hazine modu sizin en iyi arkadaşınız olacak.

Son olarak, yine Treasure Battle modunu oynarken, zaman zaman patron dövüşleri ile karşı karşıya kalacaksınız. Eğer bu patron dövüşlerinden galip olarak siz ayrılırsanız, yine ekstra olarak daha fazla para kazanabiliyorsunuz. Zaten önceki rehber yazılarımızda da belirtmiştik, oyuna alışmanın en iyi yolu bize soracak olursanız Treasure Battle oynamak. Treasure Battle oynarken, hem oyuna alışabilirsiniz, hem karakter özelleştirme ögeleri düşürebilirsiniz, hem de para kazanabilirsiniz. Daha ne olsun?

İçeriğimizi hazırlamamız için bizlere sponsor olan Aral’dan oyunu satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Tekken 7 karakter rehberleri, ipuçları, kolay para kazanma ve daha fazlası için tıklayınız. 

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın