Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.01.2021

Pek haber alamadığımız için gerçekten gözümüzü yollarda bırakan yapımlardan bir tanesi olarak Dying Light 2’yi gösterebiliriz. Bu haberimize de konuk olan Dying Light 2 ile ilgili olarak yakında yepyeni haberler alacağız gibi görünüyor. Böyle düşünüyor olmamızın sebebi de, Techland tarafından Dying Light 2 ile ilgili yeni ve önemli bilgi geleceği yönündeki açıklama oldu.

Techland ekibi Dying Light 2 ile ilgili önemli bilgi vereceğini duyurdu

Techland ekibi, “Son iki yıldır anlatı tasarımcısı olan Paweł Selinger, 2020’nin sonunda Techland ile olan işbirliğini sona erdirmeye ve kariyerini başka yerlerde sürdürmeye karar verdi. Paweł, profesyonel hayatının çoğunu Techland’da geçirdi ve diğerlerinin yanı sıra Call of Juarez serisinin başarısı için de övgü aldı. En başından beri proje üzerinde çalıştığı için Dying Light 2 içerisinde kendinden büyük bir parça bıraktı. Görevleri, yani anlatı departmanı, Ekim 2020’de Piotr Szymanek tarafından devralındı. Yakında Dying Light 2 hakkında heyecan verici haberleri paylaşacağız!” dedi.

Her ne kadar Dying Light 2 ile ilgili gelecek olan duyuruyu dört gözle bekliyor olsak da, bu haberin bizlere ulaşması için birilerinin gitmesini beklememelerini dilerdik. Paweł Selinger’ın ekipten ayrılışının ardından bu sevindirici haber ile ortamı dengelemeye mi çalışmışlar, pek anlamadık. Fakat, her neyse. Bize düşen, artık gerçekten bir şeyler görmek istediğimiz Dying Light 2 için biraz daha dişimizi sıkmak. Umarız ki, beklentilerimizi gerçekten fazlasıyla karşılar. Merakla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.