2016 senesinin en etkileyici oyun tanıtım videoları: The Last of Us Part II ve daha fazlası

2016 senesinin en etkileyici oyun tanıtım videoları: The Last of Us Part II ve daha fazlası

Bu tanıtım/duyuru videoları, bizleri derinlemesine etkilemişti.

Bu sene, oyunlar hakkında oldukça güzel gelişmelere şahit olduk. Çok güzel duyuru videoları, oynanış videoları ve sinematik tanıtım videoları yayımlandı. Bizler de doya doya izledik. Peki, izlediğiniz bu videolarda, en çok hangileri bizi etkiledi? Bu yazımızda, 2016 boyunca yayımlanan oyun videoları arasında bizleri en çok etkileyen videoları sizlere aktaracağız. Biz en iyisi giriş yazımızı çok uzatmayalım, çünkü bahsedecek çok şeyimiz var. Fakat şunu söyleyebiliriz ki, The Last of Us Part II, Days Gone gibi birçok güzel yapıtın videosu, bu yazımızda bulunuyor!

The Last of Us Part II Logo

The Last of Us Part II Logo

14- Call of Duty: Modern Warfare Remastered – Çıkış Videosu

Bu sene beni en az etkileyen ama etkileyen video Call of Duty: Modern Warfare Remastered oyununa ait. Call of Duty: Infinite Warfare içerisinde satışa sunulan bu yapıt, çıkış videosu ile karşıma çıktığı zaman oldukça heyecanlanmıştım. Zaten oyuna da sahiptim. Hemen aşağıdan görebileceğiniz bu çıkış videosu ile bir gaza gelip oyuna başladım. Fakat geçmiş, geçmişte kalmalı efendim. Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile beklediğimi bulamadım. Evet, senaryo gerçekten güzel, iyileştirilmiş grafikler ve sesler sağ olsun. Fakat çoklu oyuncu modu beni ne yazık ki eskisi gibi sarmadı. Oysa ki, ilk ve en severek oynadığım Call of Duty çoklu oyuncu modu, bu oyuna ait idi.

13- Spider-Man – E3 2016 Duyuru Videosu

Süper kahraman filmlerinden de, oyunlarından da pek hoşlanmıyorum. Fakat aşağıdan görebileceğiniz şu Örümcek Adam videosu, E3 2016 sırasında yayımlandığı zaman gerçekten etkilendim ve, “Ben oynarım bu oyunu be!” dedim. Evet, oyun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz ama video gerçekten beni etkiledi ev oyunu satın alma istediğini içimde doğurdu. Şu oyun için yayımlanacak yeni videoları, verilecek yeni bilgileri merakla bekliyor olacağım.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın