Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2021

Bandai Namco ekibi tarafından, yakında bizlerle buluşturulması planlanan Tales of Arise için yeni bir video yayımlandı. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz bu yeni Tales of Arise motor içi fragman videosu, oyunun İngilizce seslendirmesini ve hikayesini gösteriyor. Daha fazla detaya geçmeden önce, aşağıda yer alan fragmanı izlemenizi tavsiye ederiz. Zaten çok da uzun bir video değil.

Tales of Arise için çıkan fragman, hikaye üzerinde duruyor

Eğer fragmanı izlediyseniz, bu tarz bir görsel sanata sahip oyun için yeterli görsel güzelliğe sahip olduğunu fark etmişsinizdir. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmekte olan Tales of Arise, verilen bilgilere göre yüksek kaliteli animasyon sistemi ile bizleri sevindirecek. Oyun, aynı zamanda dinamik bir aksiyon RYO savaş sistemine sahip. Fakat, olabildiğince serinin önceki oyunlarına da sadık kalmaya çalışacak. Henüz net bir çıkış tarihi yok ama Bandai Namco, 2021 yılının ilkbahar aylarında oyunu bizlerle buluşturmayı planlıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.