Tales from the Borderlands, ücretsiz olarak dağıtılıyor

Tales from the Borderlands, ücretsiz olarak dağıtılıyor

Tabii, sadece bir süreliğine.

Telltale Games ekibi, bir süredir bizlere keyifli dakikalar sunan oyunlar yapıyor. The Wolf Among Us, The Walking Dead, Minecraft: Story Mode ve çok daha fazla oyun, arkasında Telltale Games ismini taşıyor. Geliştirici ekip tarafından yapılmış oyunlar arasında bulunan Tales from the Borderlands‘i de, yine duymayan kalmamıştır muhtemelen. Zira, bu seferki haberimizin ana konuğu da, Telltale Games imzasını taşıyan, Tales from the Borderlands isimli yapım.

Tales from the Borderlands, ücretsiz olarak dağıtılıyor

Tales from the Borderlands ismi ile karşımıza çıkan yapımı duymayan kaldıysa, haberimizin en sonunda bulunan video, hatırlatma veya oyun içerisinde ne gibi şeylerin bizleri beklediğini gösterme konusunda yardımcı olacaktır fazlasıyla. Tales from the Borderlands‘in bu haberimize konuk olmasının arkasında yatan asıl sebep ise, oyunun bir süreliğine ücretsiz olarak, belli şartları yerine getiren kullanıcılara dağıtılıyor olması. Eğer, biraz sonra bahsedeceğimiz şartları yerine getiriyorsanız ve henüz bu oyuna sahip değilseniz, işte size müthiş bir fırsat.

Twitch isimli, canlı yayınların yapılıyor olduğu platformu, oyunlarla ilgisi olan oyuncular arasında duymayan ya da bilmeyen yoktur herhalde. Bilmeyenler için, birtakım kullanıcıların, canlı olarak oynadığı oyunu yayınladığı ve izleyiciler ile etkileşime geçebildiği yer olarak tanımlayabiliriz. Eğer bir Twitch kullanıcısıysanız ve Twitch Prime isimli özelliğe sahipseniz, Tales from the Borderlands sizler için ücretsiz olarak sunuluyor demektir. 18 Ocak 2018 ve 24 Ocak 2018 tarihleri arasında sürecek olan bu etkinliğe katılmak için, ücretsiz olarak 30 günlük Twitch Prime deneme sürümünü de kullanabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için, buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın