Menü
https://leadergamer.com.tr/remedy-entertainment-yeni-oyun/
Red Dead Redemption 2 18 Kasım 2016 0:06

Take-Two Interactive, Red Dead Redemption 2 konusunda iddialı konuştu

Firmanın CEO’su Strauss Zelnick’in Rockstar Games’e güveni sonsuz.


Geçtiğimiz günlerde yapılan MKM Partners Eğlence, Keyif ve İnternet Konferansı oldukça hareketli geçti. IMAX ve RealD gibi büyük firmaların yer aldığı konferansın katılımcılarından bir diğeri ise Sid Meier’s Civilization, Grand Theft Auto gibi efsanevi bir oyun serilerinin sahibi Take-Two Interactive idi. Şu sıralar en çok beklenen oyunları olan Red Dead Redemption 2 konusunda açıklamalar yapan köklü firma, bizlerin heyecanını katlama peşindeydi.

Red Dead Redemption 2

Firmanın İcra Kurulu Başkanı Strauss Zelnick, oyunun genel yapısının oynanışının ve özellikle hikayesinin muhteşem olduğundan bahsederek oyunlarına ne kadar güvendiğinin altını çizdi. Ayrıca Rockstar Games konusunda ayrı bir parantez açan Strauss Zelnick, yaptıkları işi mükemmel hale getirmelerinden ve her detayı düşünmelerinden övgüyle bahsetti. Rockstar Games’in yaptıkları her işin en iyi olmak amacıyla yapıldığını vurgulayan tecrübeli isim, yeni oyun konusunda da en ufak şüpheleri olmadığını ve beklediğimizden fazlasını alacağımızı söyleyerek sözlerini noktaladı.

İşin tek üzücü yanı ise Red Dead Redemption serisinin PC akıbetiyle alakalı yeni bir detay gelmemesiydi. İlk oyundakinden daha gerçekçi bir vahşi batı havası sunmayı hedefleyen ve ilk görüntüler itibariyle oldukça güzel görünen Red Dead Redemption 2 önümüzdeki yılın güz aylarında PlayStation 4 ve Xbox One platformuna özel olarak raflardaki yerini alacak. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz sevgili okurlar, Red Dead Redemption 2 bize ilk oyunun yaşattığı hazzı yaşatabilecek mi?

Oktay Fırat Ural Editör