Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.08.2020

Görünüşe göre Take-Two ekibi, GTA Vice City Online alan adı satın aldı. Elbette Grand Theft Auto Vice City Online için bir alan adı satın almaları tek başına pek de bir şey ifade etmiyor. Vice City'de geçen bit GTA Online oyunu da olabilir. Fakat, pek de boş yere olduğunu düşünmüyoruz bu adımın. Öncelikle, detaylara geçmeden önce, bahsini ettiğimiz alan adının satın alınmış olduğunu görmek isteyenler, buraya tıklayarak ulaşabilecekleri sayfaya göz gezdirebilir.

Take-Two ekibinin GTA Vice City Online ile ilgili planları mı var?

Grand Theft Auto 6'nın bir Vice City oyunu olma ihtimali, elbette sevindirici fakat Grand Theft Auto Online zaten var olan bir hizmet. Bu yüzden, bu alan adının yeni bir bölge için hazırlanıyor olma ihtimali de çok yüksek. Elbette, aynı zamanda ekibin GTA için birtakım alan adlarını satın alarak saklıyor olma ihtimali de bulunuyor. Her ne kadar bol bol söylenti olsa da, henüz GTA 6 gibi bir şeyin çıkmayacağını da biliyoruz. Yani, geliştirme aşamasında ama daha çok çok erken aşamalarda. Grand Theft Auto Vice City Online alan adının satın alınmış olması, kafamızı karıştırmadı değil.

Net bir şey söylemek pek mümkün değil bu konu hakkında. Sadece kafamız karıştı. Umarız ki, yıllarımızı çürüten Vice City, bir şekilde karşımıza tekrar çıkar. Bizim aklımıza çok bir şey gelmiyor. Peki, sizce ne olabilir?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.