Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-xbox-one-surumu/
Grand Theft Auto V , Red Dead Redemption 2 24 Temmuz 2017 15:29

Take-Two Interactive: “Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V ile aynı seviyede değil.”

Ayrıca şirket, artık her sene 1 veya daha fazla AAA oyun piyasaya sürmeye çalışacaklarını da belirtti.


Take-Two Interactive içerisinde 2K Games ve Rockstar Games gibi büyük geliştirici ekipler bulunuyor. Bu geliştirici ekiplerden Rockstar Games, genellikle Grand Theft Auto oyunları ile kendinden söz ettiriyor. Öyle ki, 2013 senesinde çıkan Grand Theft Auto V, günümüzde de sıkça konuşuluyor ve bu oyun 100 milyon satış barajına her geçen gün daha fazla yaklaşıyor. Tabii bu sırada Rockstar Games de yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Milyonlarca satan GTA 5 sonrasında oyuncular, yeni geliştirilen Red Dead Redemption 2 oyununun, Grand Theft Auto V oyunundan daha iyi olacağını düşünüyorlar ama yanılıyorlar. Çünkü bu oyunların yayıncı şirketi olan Take-Two Interactive, “Red Dead Redemption 2, Grand Theft Auto V ile aynı seviyede değil.” diyor.

Take-Two: "Red Dead Redemption 2, GTA 5 ile aynı seviyede değil."

Take-Two Interactive, “Her jenerasyonda Grand Theft Auto başarısına yaklaşabilen oyunlar oldu. Bu durum, şu an geçerli değil. Eğer 17 yaşından büyükseniz ve bir konsola sahipseniz, GTA 5 oynuyorsunuz veya oynamışsınız demektir. Başka bir şekilde 80 milyon satamazdık. Başka bir oyun bunu başarabilir mi? Pek imkanlı görünmüyor. Red Dead Redemption 2 için yüksek umutlarımız var mı? Evet fakat hiçbir zaman Grand Theft Auto seviyesinde değil.” diyor bu konu hakkında.

Take-Two Interactive ayrıca GTA 5 ve Red Dead Redemption 2 harici oyunlardan da bahsetti ve, “Michael Worosz ve grubu tarafından geliştirilen birçok AAA olarak düşünülen oyun var. Bu oyunlar hakkında sessiziz çünkü henüz söyleyecek çok fazla şeyimiz yok. Oyunlar şu an geliştiriliyor ve hazır oldukları zaman piyasaya süreceğiz. Bünyemizde bulunan tüm ekipler hakkında da, radikal bir değişiklik yaptığımızı düşünmüyoruz. Hedefimiz, her sene, en az 1 yeni AAA oyun piyasaya sürmek.” dedi.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör