Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.07.2021

Nightdive ekibinin ellerinden beklemekte olduğumuz System Shock Remake için yeni bir tadımlık fragman çıktı. Tadımlık diyoruz ama bu fragman 7 dakika gibi bir süreye sahip. Fakat, video başlığında araştırma olayı için tadımlık bir fragman olduğunu belirtiyorlar. Biz de, Nightdive ekibinin kırmamak için bu fragmana tadımlık diyelim. Hemen aşağıda sizlerle paylaştığımız bu fragmana siz öncelikle göz gezdirin, sonrasında da detaylardan bahsetmeye başlayalım.

System Shock Remake için çıkan tadımlık fragman 7 dakika uzunluğunda

Eğer yukarıda yer alan sözde tadımlık System Shock Remake fragmanını izlediyseniz, detaylara geçmeye başlayabiliriz demektir. Daha önce de Turok serisi gibi oyunların Remaster sürümlerini bizlerle paylaşmış olan Nightdive ekibi, bu sefer de System Shock peşinde. System Shock Remake sürümünde, HD kalitesinde görseller, dokular, güncellenmiş kontroller, elden geçirilmiş hack sistemi ve daha nicesi bizleri bekliyor olacak.

Bizlere her şeyin yanında yeni bölümler ve gizemler de getirecek olan System Shock Remake için sabırsızlanıyorsanız, daha beklemeniz gerekiyor ne yazık ki. Henüz net bir çıkış tarihi verilmedi çünkü ve dahası da, Yaz 2021 dönemi işaret ediliyor. Yani, beklemeye devam edeceğiz demektir. Fakat eğer 67 TL karşılığında ön sipariş ile oyuna sahip olursanız, ücretsiz bir System Shock 2 Enhanced Edition da sizin olabilir. Oyunun tam olarak neler sunduğunu görmek için biraz daha dişlerimizi sıkmamız gerekiyor. Biz de, yolda olan bu Remake yapımı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.