SWTOR oyuncusu değilseniz, Bioware forumlarındaki zamanınız doldu

SWTOR oyuncusu değilseniz, Bioware forumlarındaki zamanınız doldu

Bioware, Star Wars: The Old Republic'in dışındaki tüm forumları kapatma kararı aldı.

Bioware, Star Wars: The Old Republic’in dışındaki tüm forumları kapatma kararı aldı. Bu karar; Dragon Age, Mass Effect gibi bir çok oyunu kapsıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kapanma duyurusunun yapıldığı gönderiye göre (teşekkürler Massively) forumları kapatmak alınması kolay bir karar olmamış.

Gönderi içindeki duyuru şu şekilde; “Oyuncularımız bizler için önemli. Geri dönüşleriniz, hikayeleriniz ve gösterdiğiniz sevgi bize ilham oluyor. Geçmişte, forumlarımız sizlerle doğrudan iletişim kurabilmemiz için tek seçenekti. Fakat sosyal medyaların yükselişi ve geek kültürü, sizlerle iletişim halinde olmamız için bir çok yeni yol sağladı. Sizlerle yüz yüze görüşebilmek için PAX, SDCC gibi bir çok etkinliğe gelmek için dünyayı geziyoruz.”

“Hikayelerinizi Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram gibi sitelerin üzerinden paylaşabiliriz. Tumbler ve Reddit üzerinde kendi ilginç topluluklarınızı oluşturuyorsunuz. Bu kadar geniş ve harika şeyler mevcutken, yazılımcılarımız kendilerini diğer sitelerde daha çok, kendi forumlarımızda ise daha az vakit harcarken buluyorlar. Forumlara gelen hayranlarımız ve oyuncularımız bizimle iletişim kurmak istiyorlar.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“Bazı özel forumları koruyacağız. Onları gelecekteki beta geri dönüşleri veya diğer özel projeler için kullanabiliriz.”

Forumlar, 26 Ağustos’da kapatılacak ve 25 Ekim’e kadarsa sadece okunabilir olarak kalacak. Bu tarihten sonra ise kapatılacak. Bu nedenle forumlarda sizler için özel bir şey varsa, saklamak için elinizi çabuk tutun.

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.