Türkiye

Surf World Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu

Surf World Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu

Climax Studios'un yeni oyunu, bir duyuru videosuyla bizlere sunuldu.

Farklı ve genellikle oyunlarda görmediğimiz spor dallarını konu alan oyunların sayısı günümüzde gittikçe artıyor. Assassin’s Creed Chronicles serisinin de geliştiricisi olan Climax Studios’un yeni oyunu Surf World Series, bir duyuru videosu ile birlikte bizlere sunuldu. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında; dünyanın en ünlü sörf bölgelerinde dalgalara hükmetmek için çabalamaya hazır mısınız?

Surf World Series

45 farklı tek oyunculu görev ile limitlerinizi zorlayabileceğiniz bu sörf oyunu, sizlere çoklu oyuncu deneyimini de vaat ediyor. Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla birlikte en fazla 15 kişiyle olmak üzere turnuvalar düzenleyebiliyor ve birbirinizle yarışabiliyorsunuz. Bells Plajı’ndan Waimea Körfezi’ne kadar dünyanın en büyük ve en ünlü sörf bölgelerine gidecek, dalgaların üstünde yaşanan kıyasıya ilerleme yarışına katılacaksınız.

Geliştiricileri tarafından öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zor olarak tanımlanan Surf World Series, birbirinden farklı adrenalin dolu pek çok hareket yapmanıza izin verecek. Bir sörf oyunu olduğundan, bahsetmeden geçmek istemeyeceğimiz bir nokta daha bulunuyor. Geliştiricilerin yaptığı vurgulara göre, oyunun dalga sistemi en doğal şekilde tasarlanmış. Yani dalganın etkilerini bile sörf tahtanızda hissedebileceksiniz. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun duyuru videosunu izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın