Super Smash Bros Ultimate PC üzerinde Yuzu ile oynanabilir durumda

Super Smash Bros Ultimate PC üzerinde Yuzu ile oynanabilir durumda

Super Smash Bros Ultimate PC üzerinde Yuzu ile olan performansı da bir videoda gösteriliyor.

Bir süredir Nintendo Switch üzerinde bizlerle olan Super Smash Bros Ultimate PC üzerinde de Yuzu isimli emulator ile oynanabilir bir durumda. Her ne kadar an itibari ile muhteşem bir performansa sahip olmasa da, hiç yoktan iyi olduğu söylenilebilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PC platformundaki oyuncular, haberimize konuk olan yapımı 45-60 FPS performans aralığında oynayabilir. Bu da, gayet oynanabilir, rahat bir seviye demek oluyor. Haberimizin en altında bulunan video, bizlere oyunun performansını da gösteriyor.

Oyunun kaydedildiği PC üzerinde Intel i3 8350k işlemci, 16 GB RAM ve bir EVGA NVIDIA GeForce GTX 1070 ekran kartı bulunuyor. Tabii, şöyle bir durum daha var. Eğer olur da oyunu 6-8 karakter ile oynamak isterseniz, performans konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat 2-4 arası oyuncu sayısında pek bir sorun yok. Muhtemelen, çok yakın bir zamanda, hiçbir sorun olmadan oynanabilir duruma da gelecektir. Fakat şimdilik ufak tefek hatalara razı olmak gerek.

İşin daha da iyi olan kısmı ise, Yuzu isimli bu emulator yazılımının oyunu gayet iyi çalıştırabiliyor olması. Fakat eski olan sürümler daha iyi çalışıyor, öyle bir sorunumuz var. Yeni sürümlerde sorun çıkabiliyor. Elbette, henüz tam olarak desteklenmediği için arada hatalarla karşılaşmanız da mümkün. Bunu da aklınızda bulundurun. Hemen aşağıdan, “Super Smash Bros Ultimate PC üzerinde Yuzu ile nasıl çalışıyor?” sorusuna cevap getiren videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.