Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.07.2018

E3 2018 etkinliklerine en çok damgasını vuran yapımlardan bir tanesi de, Nintendo ekibinin imzasını taşıyan Super Smash Bros Ultimate oldu. Oyun içerisinde karşımıza çıkarılacak olan tonlarca karakter gözler önüne serildi ve karakterlerin hareket setleri tanıtıldı. Ayrıca, sadece bununla da kalmadılar ve oyun içerisindeki bölümlerden de bahsettiler. Tabii, yeni gelen karakterler de söz konusu. Bu kadar çok özellik bir araya gelince de, oyun için ister istemez fazlasıyla heyecanlandık. Peki, böylesine büyük bir oyun ne kadar yer kaplar dersiniz? Biz söyleyelim sizden önce. En az 16GB.

Super Smash Bros Ultimate, en az 16GB yer kaplayacak

Super Smash Bros Ultimate, sunduğu devasa içerik ile en az 16GB yer kaplayacak

7 Aralık 2018 tarihinde Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Super Smash Bros Ultimate’in en az 16GB yer kaplayacağı ortaya çıktı. Eğer şöyle bir karşılaştırma yapmamız gerekirse, The Legend of Zelda: Breath of the Wild 13GB, Super Mario Odyssey 6GB olarak karşımıza çıkmıştı. Bu kadar büyük bir dosya boyutunun sebebi tam olarak nedir bilemiyoruz ama The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan daha fazla içeriğe sahip olsa iyi eder.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.