Super Meat Boy Forever çıkış tarihi en sonunda belli oldu

Super Meat Boy Forever çıkış tarihi en sonunda belli oldu

Super Meat Boy Forever için geriye sayılı günler kaldı.

Hepimizin favori et doğrama oyunu bu ay geri dönüyor. Geliştirici ekip Team Meat yeni oyunları Super Meat Boy Forever için çıkış tarihini sonunda verdi. Daha önce ertelenmiş olan Super Meat Boy Forever en sonunda çıkış tarihi bilgileri ile karşımıza çıkıyor. Bol bol ölüp sinir olacağımız, etrafta sağa sola kaya kaya gidip doğranacağımız yeni oyunun fragmanı da yayımlandı. İsterseniz kendisine biraz göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Super Meat Boy Forever çıkış tarihi olarak 23 Aralık 2020 belirtildi

Burada yapımcı ekibi yargılama kısmını size bırakıyoruz. Çünkü halihazırda güzel bir oynanışı olan Super Meat Boy serisine ne kadar yenilik getirilebileceği tartışılır. Yapımcı ekip de bunun farkında olsa gerek. Oyunun temel yapısını bozmadan önemli birkaç mekanik eklemişler. Artık karakterimiz veya etimiz daha çeşitli hareketler yapabiliyor. Ancak önemli olan yeniliklerden birisi, ufak etimiz artık bıçaklara saldırıp yok edebiliyor!

Bir önemli yenilik daha var. Haliyle bu da biraz tartışmaya açık bir karar olmuş. Oyun artık bir auto-runner yani otomatik koşucu olmuş. Evet, otomatik koşucudan bir şey anlamadıysanız biz açıklayalım. Yeni oyunda karakterimiz durmadan koşacak. Sizin de yapacağınız hareketleri planlarken karaktere ve koşuşuna ayak uydurmanız gerekecek. Team Meat ekibinden bu değişikliğe dair bir yorum da gelmiş.

Tommy Refenes, “Karakter önceki hızıyla aynı hızda hareket edecek. Önceki oyundan zaten fizikler ve kontroller hazırdı. Tek yapmam gereken her bölümde düşüp ölmeyeceğiniz şekilde birkaç değişiklik yapmaktı.” dedi. Super Meat Boy Forever 23 Aralık 2020’de Epic Games üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. Türkiye fiyatıyla 33 TL’den ön siparişe açılan oyun şu an ufak bir indirimle 29,70 TL fiyatında.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Super Meat Boy Forever
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.