Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.04.2021

Nintendo, Super Mario Party için online çok oyunculu mod ekleyen ücretsiz bir yazılım güncellemesi yayınladı. Yazılım güncellemesini yükledikten sonra, Nintendo Switch Online üyeliğine sahip oyuncular, oyunun sahibi olan Nintendo Switch arkadaş listesindeki uzaktaki arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak oynayabilir. Bir şifre paylaşarak diğer oyuncularla oynamak da mümkün. Aşağıdaki oyun modlarının tümü çevrimiçi olarak en fazla dört oyuncuyla oynanabilir.

Super Mario Party için gelen ücretsiz online çok oyuncu modları:

  • Mario Party: 20 oynanabilir karakter arasından seçim yapın ve bir zar atarak çeşitli oyunlarda yarışın. Jeton kazanmak için aksiyon dolu mini oyunlara katılın ve bunları eşyalar veya Yıldızlarla takas edin. Oyunu en çok Yıldızla bitirin – diğer oyunculardan alınanlar da dahil! – kazanan tacı takar.
  • Partner Party: İki oyuncu en çok Yıldızı almak için güçlerini birleştirir ve ikili olarak birlikte çalışır. Her oyuncu, akıllı stratejilerin ve dramatik düelloların yolunu açarak, Yıldızların peşinde tahtada serbestçe hareket edebilir.
  • Minigames: Dahil edilen 80 mini oyunun yetmişi çevrimiçi çok oyunculu olarak oynanabilir, böylece arkadaşlarınız ve aileniz düzinelerce hızlı tempolu mini oyunda savaşabilir.

En fazla dört arkadaş veya aile üyesi, her biri bir Joy-Con kullanarak çevrimiçi olarak birlikte oynayabilir; örneğin, Nintendo Switch konsolunda bulunan iki Joy-Con’dan biri. Her oyuncu bir Joy-Con’a sahip olduğunda, olası oyun yapılandırmaları şunlardır:

İki oyuncu:

  • Konsol başına bir oyuncu ile iki Nintendo Switch konsolu;

Üç oyuncu:

  • İki oyuncunun bir konsolda ve üçüncü oyuncunun ikinci bir konsolda olduğu iki Nintendo Switch konsolu;
  • Konsol başına bir oyuncu olmak üzere üç Nintendo Switch konsolu.

Dört oyuncu:

  • Her konsolda iki oyuncu bulunan iki Nintendo Switch konsolu;
  • Konsol başına bir oyuncu olmak üzere dört Nintendo Switch konsolu.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.