Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 15.09.2020

Nintendo ekibinin en iyi Mario oyunları olarak gösterebileceğimiz oyunları, bildiğiniz gibi Super Mario 3D All-Stars paketinde yer alıyor. Dahası da, bu haberimizin konuğu olan paket, çok yakında çıkış yapmaya hazırlanıyor. Geriye sadece sayılı günler kaldı demek fazlasıyla doğru olur çünkü sadece 3 gün gibi kısa bir süre kaldı. Super Mario 3D All-Stars, 18 Eylül 2020 tarihi ile birlikte biz oyuncuların beğenisine çıkıyor.

Super Mario 3D All-Stars 18 Eylül 2020’de bizlerle

Eğer henüz Super Mario 3D All-Stars’tan haberdar değilseniz, paketin önemli Super Mario oyunlarına ev sahipliği yaptığını belirtelim. Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy, Nintendo Switch platformu için HD çözünürlükte geliyor. Orijinal sürümlerine göre çok daha iyi çözünürlüklerle gelen yapımlar, bizleri heyecanlandırmayı başarıyor. Hemen yukarıda sizlerle Super Mario 64, Super Mario Sunshine ve Super Mario Galaxy’nin yer aldığı Super Mario 3D All-Stars’ın fragmanını paylaştık.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.