Summer Game Fest 2021 Hype Reel fragmanı yayımlandı

Summer Game Fest 2021 Hype Reel fragmanı yayımlandı

Perşembe günkü gösteri için 30’dan fazla oyun sözü verildi.

Biliyorsunuz bu sene E3 12 Haziran 2021’de başlasa da öncesinde 10 Haziran 2021 Perşembe günü Geoff Keighley’nin sunumu yapacağı Summer Game Fest ile bir ön açılış yapılacak diyebiliriz. Geoff Keighley Summer Game Fest 2021 etkinliği için kendisinin bizzat hazırladığı Summer Game Fest 2021 Hype Reel adında kısa bir fragman yayımladı. 10 Haziran 2021 Perşembe günü etkinlik 21.00’da Geoff Keighley’in bizzat ev sahipliği yapacağı etkinlikte 30’dan fazla oyun, özel konuklar ve müzik performansı olacağından bahsetti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Summer Game Fest 2021 Hype Reel fragmanı bizlere ne gösteriyor?

Geoff Keighley ayrıca bu hafta hissettiği duygular hakkında konuşmak için Twitter sayfasında kişisel bir güncelleme paylaştı. 25 yıldır ilk kez E3’te aktif olarak yer almıyor. Geoff Keighley, “Değişim zordur. Yeni bir şeye başlamak asla kolay değildir. Ama dünyanın en büyük ve en güçlü eğlence ortamı olan sanatımızı temsil eden hayranlara yönelik etkinlikler sunma taahhüdümden asla vazgeçmeyeceğim.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Daha sonra ise, “Sonuç olarak umarım bu önümüzdeki haftalar size oyunların hepimizi birbirine bağlayacak gücü için neşe, heyecan ve saygı getirir. Umarım herkes buradan mutlu ayrılır. Oyunların bizim için ne anlama geldiğini kutlamak için birleşelim.” diye ekledi. Tanımayanlar için Geoff Keighley, Kanadalı bir video oyun gazetecisi ve televizyon sunucusu. En çok GameTrailers TV video oyun şovuna ev sahipliği yapması ve artık feshedilmiş G4tv.com’u birlikte barındırmasıyla tanınıyordu. Keighley, çalışmaları diğer yayınların yanı sıra Kotaku’da da yayımlanan bir serbest yazar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.