Suicide Squad’dan sonra Harley Quinn kendi filmine kavuşacak!

Suicide Squad’dan sonra Harley Quinn kendi filmine kavuşacak!

DC'den bir çok kadın karakteri de göreceğiz.

5 Ağustos 2016‘da vizyona girecek Suicide Squad‘da Harley Quinn‘i canlandıran başarılı oyuncu Margot Robbie‘yi daha sonra da ekranlarda görme şansına sahip olacağız. The Wolf of Wall Street, Focus gibi filmlerden sonra Suicide Squad‘da oynayan Margot Robbie, görünen o ki DC karakterlerini pek bir sevmiş. The Hollywood Reporter‘ın verdiği bilgiye göre Harley Quinn filmi Warner Bros tarafından geliştirilme aşamasında.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

suicide-squad-margot-robbie-harley-quinn

Fragmanlarda bile performansı ile izleyicileri büyüleyen Margot Robbie, yer alacağı yeni filmde yalnız olmayacak. DC evreninden bir çok kadın kahraman ve düşmanların bulunacağı filmde Batgirl, Poison Ivy, Katana ve Birds of Prey gibi karakterlerin yer alması düşünülüyor. Kaynaklarda film yazarının işe alındığı belirtilse de kadın bir yazar olduğundan başka bir bilgi verilmemiş.

Söylentilere göre Margot Robbie, Suicide Squad çekimlerinde DC karakterleri ve çizgi romanları hakkında bir çok şeyi öğrenme isteğine sahip oldu. Bu sayede de DC evreniyle içli dışlı olup kadın karakterler için sevgi beslemeye başladı. Sonucunda da bir yazara başvurup projenin geliştirilmesinde yardımcı oldu ve bu projeyi Warner Bros‘a sundu. Margot Robbie başarılı bulunmuş olsa gerek ki Warner Bros da bu teklifi geri çevirmedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.