Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.08.2020

Bundan birkaç ay kadar önce, bir Suicide Squad oyununun Rocksteady Games tarafından geliştirilmekte olduğunu belirtmiştik. Her ne kadar resmi bilgiler olmasa da, oyun hakkında bilgiler vermiştir. Öncelikle, sizlere bahsini ettiğimiz haberimize bir göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Bu haberimize geçmek için, buraya tıklamanız yeterli. Eğer zaten hatırlıyor veya mevzuları biliyorsanız, devam edebiliriz demektir.

Suicide Squad oyunu Rocksteady Games tarafından onaylandı

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Twitter gönderisi, haberimize konuk olan yapımın bir nevi onaylanması da denilebilir. Görselde Suicide Squad, açıklamada tarih. 22 Ağustos 2020 tarihinde, DC FanDome etkinliği gerçekleştirilecek. Bu etkinlik esnasında oyun hakkında resmi bilgiler verilecek.

22 Ağustos 2020 tarihinden önce, daha önce sizlerle paylaştığımız birtakım bilgilere göz gezdirelim. Öncelikle, oyunun tam adının ne olduğunu konuşalım. Daha önceki haberimizde oyunun Suicide Squad Kill The Justice League gibi bir isme sahip olma ihtimalinden bahsetmiştik.

Hatta, yine aynı haberimizde, "Oyunla ilgili daha fazla detayı DC FanDome etkinliğinde görebileceğimiz ile ilgili tahminler bulunuyor. Siz de merak ediyor ve bekliyorsanız bu yapım ile ilgili bilgileri, 22 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilecek etkinliği kaçırmayın." demiştik. Yani, aslında bu oyunun nasıl bir şey olacağı ve ne zaman gösterileceği çoktan belliydi de denilebilir.

Elbette şimdiden kesin bir şeyler söylemek mümkün olmasa da, 22 Ağustos 2020 tarihi gelip çattığında ve oyun bizlerle buluşturulduğunda, çok da şaşırmayacağız gibi görünüyor. Oyunun adı Suicide Squad Kill The Justice League olarak söyleniyor fakat yine de belli olmaz. Merakla etkinliği bekliyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.