Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.03.2020

Madmind Studio ekibi tarafından yepyeni bir video yayımlandı. Yayımlanan video, evreninin acımasızlığı ve garipliği ile bilinen Agony hakkında oldu. Haberimize konuk olan yeni Succubus oynanış videosu, bizlere Forest of Flesh isimli, oyunun ilerleyen aşamalarında yer alan bir bölümü gösteriyor.

Verilen bilgilere göre Forest of Flesh tuzaklarla ve agresif şeytanlar ile dolu. Bu yüzden, içinde gezmesi tehlikeli olan bir orman olarak belirtiliyor.

Oyunu bilmeyenler için, oyunda Vydija adında bir succubus canlandırdığımızın altını çizelim. Succubus denilen varlıklar da, inanışlara göre uykuda olan erkekler ile cinsel ilişkiye giren kadın şeytanlar. Bir succubus olarak, yakın dövüş silahları ve büyüler kullanıyoruz.

Elimizdeki silah ve saldırılar ile oyunun dünyasını keşfederek, tecrübe puanları toplayarak karakterimizi geliştiriyoruz. Oyuncular, sahip oldukları silahları ve özel güçleri modifiye edebilecek ve yenilerini açabilecek.

Ayrıca, geliştirici ekipten yepyeni bir haber daha bulunuyor. Verilen bilgilere göre Agony ve Agony Unrated 300.000’den fazla sattı. Bunun 200.000’den fazlası PC platformu için olurken, konsollar için 105.000 civarında sattığı belirtildi. Haberimize konuk olan yapımın da 2020 yılı içerisinde çıkması planlanıyor.

Hemen aşağıdan, Succubus oynanış videosunu izleyebilir ve yolda olan yapımın bizlere ne sunacağı hakkında fikir edinebilirsiniz. Bizlere oyunun nasıl bir şeyler sunacağını gösteren videoda, 10 dakika civarında bir oynanış yer alıyor. Bu da, bol bol yeni bilgi demek oluyor. Ayrıca, gösterilen bölümün oyunun ilerleyen aşamalarında yer alacağının da altını tekrardan çizelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.