Stronghold Crusader 2, Steam üzerinden satılacak!

Stronghold Crusader 2, Steam üzerinden satılacak!

Kutulu versiyonlar da Steam gerektirecek..

Firefly Studios, Stronghold Crusader 2‘nin Steam üzerinden satılacağını ve kutulu satılacak oyunlarında dijital servis gerektireceğini açıkladı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Stronghold-Crusader-2Oyunun, 2014 baharda çıkması planlanırken, pazarlama müdürü Nick Tannahill, geliştiricinin kararını açıkladı.

“Bağımsız bir geliştirici olarak kaynaklarımız sınırlı. Crusader 2 projesinin büyük bir kısmı için, iki tam zamanlı programcı ve iki artiste ihtiyacımız vardı. Oyuncuların istediği ve beklediği hoş ve uygun özellikleri hala Crusader 2’den istiyoruz.”

“Oyunun büyük bir kısmını kendimiz halledebildik, oyunun “skirmish” modu, yapay zeka, tek kişilik senaryo ve co-op gibi diğer ana oynanış sistemi Firefly tarafından yapıldı. Fakat, başarımlar, oyun davetleri ve oynanış istatistikleri gibi ikincil özellikler, oyuncularımızın büyük bir kısmının geldiği Steam aracılığıyla yapılacak.”

Steam, başarımlar, sesli sohbet, bulut kayıtları, Workshop desteği, davetler, istatistikler ve takas kartları gibi özellikleri hallediyor.

Oyun, Steam’de çıkacakken, bir yandan da kutulu oyunlar, pazarlama şirketleri tarafından satılacak. Tabii ki onlar da, oynamak için Steam gerektirecek.

Bizimle kalın..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.