Stres Çarkı, en popüler iOS uygulamalarında birinci sırada

Stres Çarkı, en popüler iOS uygulamalarında birinci sırada

Stres Çarkı çılgınlığı mobil cihazları bile ele geçirmiş durumda.

Belirli aralıklar ile birbirinden farklı ürünlerin trend olduğuna tanık oluyoruz, bu ürünlerin tek benzerlikleri ise adeta bağımlılık yapmaları. Bütün dünyayı kasıp kavuran ve yaşlıdan çocuğa herkeste bulunan Stres Çarkı çılgınlığı seviye atlamaya devam ediyor. Yalnızca ellerimizde kalmayan bu ürün, cihazlarımıza da girmeyi başardı. Öyle ki, iOS’in en popüler uygulamalarında birinci sırada Stres Çarkı var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Stres Çarkı

Sokakta yürüdüğünüzde her bir adımda iki tanesine denk geleceğiniz Stres Çarkı, cep telefonlarını da kontrolü altına almayı başardı. İnsanlar üzerinde olumlu etkiyi bırakın, olumsuz etkilerinin bile olabileceği söylenen bu ürünün bu kadar fazla satabilmesi gerçekten şaşırtıcı. Orijinal adı, “Fidget Spinner” veya “Hand Spinner” olan bu ürünün Birleşik Krallık’taki bütün okullarda yasaklandığı da geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Şimdi ise çok daha şaşırtıcı bir haber ile, ürünün başarısıyla sizleri buluşturuyoruz.

Apple’ın uygulama mağazası App Store’un popüler uygulamalar sıralamasının güncellenmesi ile, hepimiz adeta şok olduk. Neyse ki Türkiye’den değil Birleşik Devletler’den bahsediyoruz, henüz o kadar kötü bir duruma düşmedik. En popüler uygulamalar sıralamasının birincilik koltuğunda, Stres Çarkı uygulaması oturuyor. Ürünü telefonda simüle etmek üzerine kurulan bu uygulamanın bu kadar fazla indirilmesi ise oldukça şaşırtıcı. Bakalım bütün dünyayı nefret edenler ve hayran olanlar olmak üzere ikiye ayıran bu çılgınlık ne zaman son bulacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.