Street Fighter V için iki büyük güncelleme geldi!

Street Fighter V için iki büyük güncelleme geldi!

Hikaye modunu sonunda deneyimleyebileceğiz.

Street Fighter V için, Haziran içerik paketi ve hikaye modu ek paketi olmak üzere iki farklı güncelleme yayımlandı. Belirtilene göre, PlayStation 4 için gelen güncellemenin toplam boyutu 16 GB’ı buluyor. PC için ise Güncellemenin 8.38 GB olduğu belirtiliyor ve bu boyuta hikaye modu dahil değil. Hikaye modunu ayrıca indirmeniz gerekiyor. Steam’de ise, bu güncellemenin boyutu 8.128 GB.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

2886279-10_cammy_fierce_punch

Önceden belirtildiği gibi A Shadow Falls isimli sinematik mod, güncellemenin içinde yer alıyor ve ekstra olarak iki yeni oynanabilir karakterimiz var: Ibuki ve Balrog. Hikaye modu, daha önceden oyunda yer alan 16 ana karakteri, yayımlanmış 6 karakteri ve henüz ortaya çıkmamış 3 karakteri kapsıyor. Ek bilgi olarak belirtmekte yarar var, Street Fighter V yapımcısı Yoshinori Ono‘nun belirttiğine göre, sinematik hikaye modu çoğu oyuncu tarafından 1-2 saat gibi bir süre civarında bitirilebilecek.

Yeni güncelleme sadece bunlarla sınırlı kalmıyor; güncellenmiş bir oyun içi nakit dükkanı, yepyeni bölümler, gıcır gıcır kostümler ve dövüş eşleşmelerinde iyileşmeler bulunuyor. Oyun şu an Steam yaz satışları kapsamında %33 indirimli durumda, meraklıları şöyle alalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.