Stranger Things ile ilgili tüm sorulara yanıt geliyor

Stranger Things ile ilgili tüm sorulara yanıt geliyor

Netflix’in tüm dünyada heyecanla beklenen dizisi Stranger Things 2’nin hemen ardından, hayranları yepyeni bir program daha bekliyor.

Netflix’in tüm dünyada heyecanla beklenen dizisi Stranger Things 2’nin hemen ardından, hayranları yepyeni bir program daha bekliyor. Yazar, yapımcı, oyuncu ve dizinin sıkı bir hayranı olan Jim Rash moderatörlüğünde gerçekleştirilen Beyond Stranger Things adlı programda, dizinin ikinci sezonu masaya yatırılacak. Ekibin ilham aldığı kaynaklardan, perde arkası hikayelerine kadar tüm konuların konuşulduğu programda Rash, herkesin aklını kurcalayan sorulara yanıt veriyor.

Stranger Things

Stranger Things yaratıcıları Matt ve Ross Duffer’ın yanı sıra yapımcı Shawn Levy’in de yer aldığı yapımda, aynı zamanda dizinin oyuncuları Sean Astin, Linnea Berthelsen, Millie Bobby Brown, Natalia Dyer, Brett Gelman, David Harbour, Randy Havens, Charlie Heaton, Joe Keery, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Dacre Montgomery, Paul Reiser, Noah Schnapp, Sadie Sink,Finn Wolfhard gibi isimler ve özel konuklar yer alıyor! Yedi bölümün tamamı Stranger Things 2 ile aynı gün, 27 Ekim’de Netflix’te gösterime giriyor

Beyond Stranger Things Bölüm İsimleri:

  • 101 – Mind Blown
  • 102 – Mad for Max
  • 103 – Unlikely Allies
  • 104 – Truth in Hawkins
  • 105 – The AV Club
  • 106 – The New Class
  • 107 – Closing the Gate

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve Türk oyuncular tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın