Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 05.05.2020

David Harbour, Jim Hopper‘in Stranger Things 4. Sezondaki arka planıyla ilgili büyük bir açıklama olacağını söyledi.

IndieWire, Harbour’un Mart ayında Liverpool Comic-Con‘daki izleyiciyle canlı bir Soru-Cevap bölümüne katıldığını ve yeni sezonda (kahve) çekirdeklerini döktüğünü bir hikayenin Hopper’ın karakterine daha fazla derinlik kazandıracağını bildirdi.

Etkinlikten bir video klipte Harbour, Eleven’in Hopper’in kabininde istiflenmiş bir kutu ürün yelpazesini keşfettiği bir Sezon 2 bölümüne geri dönüyor ve bu sezon nihayet bir ödeme alıyor.

Harbour, “Hawkins Laboratuvarında ‘Baba’ diğeri ‘Vietnam’ ve diğeri ‘New York’ yazan Brenner’in eşyaları olan beş kutu var. Bu nedenle, sezonda belirlediğimiz üç şey var; ödeme yapmazsak Duffer kardeşler kötü yazarlar demektir ama Duffer kardeşler çok iyi yazarlar. Sezon 4’te size Hopper’in geçmişi hakkında çok büyük bir açıklama yapacağız.”

Harbour, “Karakterin bu yönünü açığa vurduğum için çok heyecanlıyım. Bu, ilk çekimin ilk karesinden beri bildiğim şeylerden biri ve henüz ifade etmedik. Son olarak, onu büyük bir şekilde ifade edeceğiz” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.