Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.06.2021

Square Enix ekibi Stranger of Paradise Final Fantasy Origin için PS5 platformu üzerinde demosu ile kapılarını açtı. PC platformu için de yolda olan yapım için gerçekten uzun diyebileceğimiz oynanış görüntüleri ortaya çıktı. Daha fazla laf kalabalığı etmeden, hemen aşağıda yer alan 1 saat gibi bir uzunluğa sahip Stranger of Paradise Final Fantasy Origin oynanış görüntüleri ile sizleri baş başa bırakalım, sonra da detaylardan söz etmeye başlayalım.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin oynanış görüntüleri hiç de fena durmuyor

Adından da tahmin edebileceğiniz üzere Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, bir Final Fantasy serisinin yan oyunu. Yani, ana oyun serisinden sayılmayacak bir yapım. Fakat, yine de Final Fantasy evreninde geçen bir oyun. Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, Team Ninja ekibi tarafından geliştiriliyor. Dahası da, yayımlanan görüntülerinden de az çok anladığımız kadarıyla Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, bizlere Nioh ile Final Fantasy arasında gibi hissettirecek bir RPG oyun tecrübesi sunacak.

Haberimizde ve videoda konuya dahil olan Stranger of Paradise Final Fantasy Origin demo sürümü, oyuncuların Jack ve ekibinin maceralarını tecrübe etme imkanı sunuyor. Jack’in ekibi derken, Ash ve Jed’den bahsediyoruz elbette. Oyuncuların, karanlık fantastik dünyayı keşfetmesi için de gerekli olan imkanlar sunulmuş tabii ki. Demoyu oynarken veya oynanışını izlerken Final Fantasy evrenine ait, ikonlaşmış düşmanları da görmek mümkün. Bütün bunlar bir yana, oyunun PC sürümünün de yolda olduğunu söylemiştik. Haberimizi sonlandırmadan önce, oyunun PC sürümünün de 2022 yılında çıkış yapacağını belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.