Steam’in en iyisi, 1000. seviyeyi geçti!

Steam’in en iyisi, 1000. seviyeyi geçti!

İşsizlik bu arkadaş.

Steam Piknik İndirimi 2016 başladı. Birçok oyuncu bu indirimden faydalanmak istiyor ve kütüphanelerine bu indirim sayesinde yepyeni oyunlar katıyor. Fakat bir kullanıcı var ki, sanıyoruz ki bu kullanıcı artık oyun satın almaktan sıkılmıştır. Hatta platform üzerinde satın alacak oyun bile bulamıyor olabilir. Bu kullanıcı kim mi? Tabii ki dijital platformun şuan en yüksek seviyesine sahip olan PalmDesert.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ekran Alıntısı

Kütüphanesinde an itibariyle 5,029 adet oyun, 3,372 adet ek paket bulunan PalmDesert, Steam’in yeni bir rekorunu kırdı ve profilini 1000 seviyesinin üstüne taşıyan ilk kullanıcı oldu. Gerçek hayatta 35 yaşında olan Japon kullanıcı, bu kadar seviyeye nasıl bir anda geliyor diye merak ediyorsanız, sorunuzun cevabı birazcık para, zaman ve bir indirim. Öyle ki, kullanıcının Steam Piknik İndirimi rozeti şuan 11763. seviyede bulunuyor. Kartların fiyatının 15 kuruş ile, 25 kuruş arasında değiştiğini de göz önünde bulundurursak, güzel bir iş çıkartmış PalmDesert.

PalmDesert isimli kullanıcının bu başarısına henüz hazır olmayan Steam, 1000. seviye üstündeki oyuncular için bir ikon bile hazırlamamış durumda. Herhalde bu durum PalmDesert’i çok üzmüştür. 1000. seviye üzerine çıkıp yeni bir ikon görememek her insanın kolay kolay kaldırabileceği bir şey değil çünkü. Her neyse efendim, bahsettiğimiz kullanıcının profiline eğer isterseniz buraya tıklayarak sizler de göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.