Anlaşılan, Steam yetkilileri pek çalışmıyor bu sıralar

Anlaşılan, Steam yetkilileri pek çalışmıyor bu sıralar

Bu da mı başımıza gelecekti Steam bey? Steam tarafından satılan oyunun dosyası bomboş!

Steam, günümüzün en büyük PC için oyun platformlarından biri ve zaten bu gerçeği oturup da tartışmaya hiç gerek yok. Fakat, 6 Mart 2018 tarihi, yani tam olarak bugün çıkışını gerçekleştiren bir oyun olan Shadow: Treachery Cannot be Tolerated isimli oyun, Steam hakkındaki düşüncelerimiz konusunda bizleri bayağı arada bıraktı. Aslında, destek ekip açısından çalışıyor olduklarını belirtebiliriz, ama görünüşe göre oyunları pek kontrol etmiyorlar. Zira, haberimize konuk olan Shadow: Treachery Cannot be Tolerated, oyunun olmadığı bir klasör içeriyor. Yani, resmen bomboş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Anlaşılan, Steam yetkilileri pek çalışmıyor bu sıralar

Steam tarafından satılan oyunun dosyası bomboş!

İşte burada aklımıza, Steam yetkililerin pek de işlerini iyi yapmadığı ile ilgili sorular geliyor. 4,20 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Shadow: Treachery Cannot be Tolerated isimli oyundan, zaten çok fazla bir şey beklemezdik. Fakat, en azından oynayacak bir şeyler olmalı, öyle değil mi? Yetkililerin gözlerinden mi kaçtı bu durum, bilinmez, ama oyun dünyasının gözünden kaçmadı kesinlikle. Şu anda, hala platform üzerindeki satışı devam eden oyunun nasıl hala yetkililer tarafından kapatılmadığını cidden merak etmeye başladık.

Düşünsenize, açıklamaları okuyup, “Bu fiyata böylesi özellikler mi?” gibisinden düşünüp, oyunu satın alıyorsunuz. İndirmeye başlıyorsunuz, fakat indirilen bir şeyin olmadığını fark ediyorsunuz. Oyunun yüklü olduğu dosyayı kontrol ettiğinizde ise, koskoca bir hiç ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Steam’in zaten bağımsız yapım çöplüğü olmaya başladığını biliyoruz, fakat en azından insanlara sunulan oyunların, yetkililer tarafından kontrol edilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.