Menü
https://leadergamer.com.tr/iran-asyanin-sicaklik-rekorunu-kirdi/
Steam 2 Temmuz 2017 16:07

Steam kullanıcıları, 2017 yaz indirimleri etkinliğinde eğlenecek bir yol buldu

İçerik, 18 yaş üstüne hitap ediyor.


Haberimize başlamadan önce belirtmemiz gereken bir uyarı var. Haberimizin içeriği 18 yaş üstüne hitap ediyor ve eğer 18 yaşın altında olan bir bireyseniz, haberimizden çıkmanızı tavsiye ederiz. Sebebini soracak olursanız, haberimizin en altında paylaşmış olduğumuz görsellerin cinsel içerikli olmasından kaynaklanıyor ve belirttiğimiz yaşın altındaki takipçilerimiz için hiç de uygun görüntüler olmadığını düşünüyoruz. Görseller, Steam‘in yaz indirimleri ile alakalı, fakat yine de uygunsuz içeriklere sahip.

Steam

Bildiğiniz üzere Steam, yaz indirimlerini başlattı ve indirim süresi boyunca bazı görevleri tamamladığınızda bazı etiketler veriliyor. Bu etiketleri toplayarak sunulmuş olan bir deftere bu yapıştırarak tamamlamaya çalışıyoruz. Bir sayfayı tamamladığınızda, o sayfada istediğiniz etiketleri kullanabiliyorsunuz ve istediğiniz gibi süsleyebiliyorsunuz. Haberimizde paylaşmış olduğumuz görselleri yapan kullanıcılar, işi biraz biraz abartmış ne yazık ki.

Steam üzerinde gerçekten yaratıcı olduğunu düşündüğümüz kullanıcılar var, fakat bu kullanıcılar bazen sahip oldukları yaratıcılıkları yanlış yönlerde kullanabiliyor. Haberimize eklemiş olduğumuz görselleri yapan kullanıcılar, olayları cinsel boyutlara taşıyarak eğlenecek farklı bir yol bulmuşlar. Fikrimizi soracak olursanız, güldük, eğlendik, yapanların ellerine sağlık. Açıkçası, uzun süre düşünsek muhtemelen böyle şeyler ortaya çıkarmayı akıl edemezdik. Ayrıca, gülüp eğlendiğimiz görseller sadece cinsel içerikli değil elbette, yaratıcı olan ve cinsel içerikli olmayan görseller de galerimizde mevcut.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör