Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 09.05.2018

Steam Yaz İndirimleri 2018 tarihleri sızdırıldı. Geçtiğimiz yılda sızdırılan her yıl binlerce oyunun indirime girdiği Steam İndirimleri promosyonunun yaz döneminin tarihi bu sene de sızdırıldı. Hangi oyunların indirime gireceği belli olmasa da tarihin belli olması cüzdanları hazırlamak konusunda oyunculara yardımcı olacak.

Steam Yaz İndirimleri 2018

Platformdaki oynama süreleri gibi detayları izleyen bir İnternet sitesinin Twitter hesabından duyurduğuna göre Yaz İndirimleri 21 Haziran‘da başlayacak. Bitiş tarihi bildirilmese de 2 hafta gibi süreceğine dair tahmin yürütmek çok da yanlış olmasa gerek. Geçen sene 22 Haziran-5 Temmuz arasında gerçekleşen Steam Yaz İndirimleri 2017’de oyuncular için binlerce oyun indirime sunulmuştu. Her ne kadar bu haber ne Steam ne de popüler oyun platformu yetkilileri tarafından doğrulansa da bildirilen tarihin geçen sene ile yakın olması bu iddiayı güçlendirmekte.

Steam Yaz İndirimleri 2018 ve öncesi

Daha önce duyurulduğuna göre bu seneki indirimler şu ana kadar olanların en büyüğü olacak. Bu yüzden oyuncuların kesenin ağzını açmaya hazır olması önerilir. Her yıl %90’a kadar indirimler içeren etkinlik, GTA V, Doom gibi büyük oyunlardan bağımsız geliştirici oyunlarına kadar binlerce oyun içermekte. Tekrar belirtmekte fayda var, 21 Haziran resmi olarak duyurulan bir tarih olmasa da geçmiş senelerdeki tarihler ve İnternet sitesinin açıklaması bu tarihi oldukça mümkün kılıyor. Yazın başlangıcına denk gelen indirimler eğlenceli bir yaz geçirmemizi sağlayacak gibi gözüküyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.