Menü
https://leadergamer.com.tr/spider-man-ps4-satislari/
Popüler , Steam , Steam Yaz İndirimleri 2017 22 Haziran 2017 12:47

Steam Yaz İndirimleri 2017 – 21 TL ile 60 TL arasındaki en iyi oyunlar

Eğer harcayacak paranız varsa, oldukça güzel oyunlar, Steam yaz indirimleri 2017 ile sizleri bekliyor.


24Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliğinin başlaması, birçok oyuncuyu Steam platformuna çekti. Oyuncular, bu indirimlerden en iyi şekilde yararlanmak isterken, bütçelerine uygun, kaliteli oyunlar almak isteyebilirler. Bizler de, bu yüzden, bu yazımızda, Steam yaz indirimleri 2017 etkinliği sırasında alabileceğiniz, fiyatı 21 TL ile 60 TL arasında olan, en iyi oyunları sizlere sunacağız. Sizler de bu yazımızı kullanarak, bütçenizi en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Bütçenizi sağlıklı bir şekilde kullanarak, indirimlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz ve boşa para harcamaktan kaçınmış olursunuz.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi aksiyon ve macera oyunları

Steam yaz indirimleri 2017 - 21 TL ile 60 TL arasındaki en iyi oyunlar

Arma 3 (34 TL)

Arma 3, şu an Steam üzerinde bulabileceğiniz, neredeyse sınırsız içeriğe sahip olan, inanılmaz bir mod desteği ve çoklu oyuncu modu sunucuları bulunan tek askeri simülasyon oyunu. Oyunun orijinal fiyatı 99 TL ve bu yüzden, 34 TL değerindeki bu fiyat etiketi, bizce değerlendirilmeye değer. Eğer bu tip askeri oyunları seviyorsanız, Steam yaz indirimleri 2017 sırasında mutlaka bu oyunu satın almanız gerekiyor.

HITMAN: The Complete First Season (57 TL)

Şu sıralar ikinci sezonu üzerinde çalışılan HITMAN oyunu, bu indirimler dahilinde karşımıza 57 TL fiyat etiketi ile çıkıyor. Oyuncular tarafından üretilen içerikler ile, aynı Arma 3 gibi sınırsız bir oynanış sunan HITMAN, bizce satın alınmayı hak eden bir oyun. Evet, fiyatı biraz tuzlu ama bu tip oyunları seviyorsanız, oyunun ilk sezonunu, bu paket içerisinde almalısınız.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi erken erişim oyunları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

theHunter: Call of the Wild (34 TL)

theHunter: Call of the Wild, grafiksel olarak oldukça etkileyici bir yapıt. Oyun içerisindeki temel amacınız avlanmak ve bu yüzden, büyük bir sabır istiyor oyun. Size bu sabrı da, oyun içerisindeki o güzel manzaralar veriyor zaten. Eğer bu tip simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, bu oyuna bir şans vermek isteyebilirsiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt (37 TL)

Bu oyun hakkında gerçekten bir şey söylememiz gerekiyor mu? Eğer bu oyun kütüphanenizde yoksa, hemen alın.

Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

ARK: Survival Evolved (24 TL)

ARK: Survival Evolved, oldukça başarılı bir hayatta kalma oyunu. Oyunun temelindeki mantık, aslında Rust ile aynı. Oyundaki en büyük eksiklik ise, optimizasyon. Eğer güçlü bir bilgisayarınız yoksa, vereceğiniz 24 TL çöpe gidebilir. Fakat elinizdeki makine bir canavar ise, bu oyunu satın almayı düşünebilirsiniz.

Football Manager 2017 (34 TL)

Ülkemizde bu oyunun çok sevildiğini biliyoruz çünkü her hafta gelen satış listelerinde, bu oyun hep birinci sırada oluyor. O zaman, neden bu indirimden yararlanmıyorsunuz? Oyun şu an 34 TL ve oldukça güzel bir menajer simülasyonu. Kendinizi bir teknik direktör gibi hissediyorsunuz bir zaman sonra.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi rol yapma (RPG) oyunları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Squad (29 TL)

Gerçek bir savaş simülasyonu mu arıyorsunuz? O zaman Arma 3 almaktan vazgeçin ve cüzdanınızı, Squad oyununa doğru tutun. 100 oyuncuya kadar destek veren bu oyunda, gerçekten kendinizi bir savaş içerisinde buluyorsunuz. Mutlaka deneyimlemeniz gereken bir oyun. Fakat tahmin edebileceğiniz gibi, oyuncu sayısından ötürü biraz güçlü bir cihaza sahip olmanız gerekiyor.

Sniper Elite 4 (44 TL)

Eğer gümbür gümbür savaşlar size göre değilse, siz daha çok gizlilikten hoşlanıyorsanız, Sniper Elite 4 satın almayı da deneyebilirsiniz. Oldukça başarılı bir keskin nişancı simülatörü olan Sniper Elite 4, 44 TL değerindeki fiyat etiketi ile de kendisini oyunculara çekiyor.

En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Valve Complete Pack (30 TL)

Bir zamanların en iyi oyun geliştiricisi olan Valve, sayısız güzel oyun piyasaya sürdü ve bu oyunların hepsi şu an Steam üzerinde satışta. Eğer bu oyunların hepsini tek tek satın almak isterseniz 200 ile 300 TL arasında bir bedel ödemek zorundasınız ama Steam yaz indirimleri 2017 sağ olsun, tüm bu oyunları 30 TL bedel ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Valve Complete Pack içerisinde 20’ye yakın oyun bulunmakta!

Euro Truck Simulator 2 Essentials (26 TL)

Euro Truck Simulator 2, bana soracak olursanız en iyi TIR simülasyonu. Evet, şu an piyasada daha yeni bir oyun olan American Truck Simulator da bulunuyor ama sizin, bu oyunu almanızı öneriyorum. Çünkü bu oyun daha fazla içeriğe sahip. Peki, Euro Truck Simulator 2 Essentials içerisinde neler bulunuyor? Normalde 119 TL bedel ödemeniz gereken bu paket, şu an 26 TL ve içerisinde ana oyundan tutun da, tüm gerekli ek paketlere kadar, her şey bulunuyor!

Total War: WARHAMMER (60 TL)

Oldukça güzel bir strateji oyunu olan Total War: WARHAMMER, “Bitmek bilmeyen fetihlerin çağındayız. Her birine dünyayı ele geçirmeye niyetli kudretli bir kahramanın liderlik ettiği ırklar birbirine karşı topyekûn savaş ilan ederken, devasa muharebelerde binlerce savaşçı çarpışıyor.” şeklinde tanıtılıyor. Şans vermek için yeterli bizce!

Steam yaz indirimleri 2017 – 61 TL ile 100 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (57 TL)

The Witcher 3: Wild Hunt için söylediğimiz şey, aslında bu oyun için de geçerli. Eğer bu güne kadar The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition oynamadıysanız, acilen bu oyunu satın alıp, deneyimlemeniz gerekiyor.

South Park™: The Stick of Truth™ (26 TL)

Ubisoft, bizlere oldukça eğlenceli bir South Park oyunu sundu, South Park™: The Stick of Truth™ ile. Eğer siz de bu serinin evrenini seviyorsanız, South Park™: The Stick of Truth™ kesinlikle deneyimlemeniz gereken bir oyun. Tabii biraz da İngilizce ve popüler kültür bilgisi gerekecek, geçen şakaları anlayabilmeniz için.

Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Kaan GEZER Editör