Türkiye

Steam Yaz İndirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar

Steam Yaz İndirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar

Eğer düşük bir bütçeye sahipseniz, bu oyunlar Steam Yaz İndirimleri 2017 sırasında en büyük dostunuz olacak.

Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliğinin başlaması ile oyuncular, Steam üzerinde binlerce oyunun arasında kaybolmuş olabilir. Steam yaz indirimleri 2017 etkinliğinin başlaması ile birlikte, birçok pahalı oyun, yüksek indirim oranları ile karşılaştı. Böyle olunca da, 20 TL ve daha da altında yeni fiyat etiketleri görebildik. Bu yazımızda ise sizlere bu oyunları sunacağız. Eğer bütçeniz oldukça düşükse veya az para ile çok oyun almak istiyorsanız, 20 TL altındaki oyunları tercih etmek isteyebilirsiniz. Hemen aşağıda ise sizlerle, fiyat etiketi 20 TL ve daha aşağısındaki en iyi oyunları sunacağız. Bakalım almaya değer bir oyun bulabilecek misiniz listemizden?

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi aksiyon ve macera oyunları

Steam yaz indirimleri 2017 - 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar

Grand Theft Auto: San Andreas (8,40 TL)

Grand Theft Auto serisinin en efsane oyunlarından olan Grand Theft Auto: San Andreas da şu an Steam yaz indirimleri 2017 dahilinde indirimde ve bu indirimi kesinlikle kaçırmak istemezsiniz. Orijinal olarak 20 TL civarında satılan bu oyun, 8,40 TL değerindeki fiyat etiketi ile kesinlikle satın alınır.

The Sims 3 (14,75 TL)

Evet, şu an piyasada The Sims 4 var ama serinin 4. oyunu, bizce en iyi oyunu değil. Bize soracak olursanız, The Sims 3 serinin en iyi oyunu ve bu oyun şu an indirimde. Orijinal fiyatı 60 TL olan bu oyun, şu an indirimler dahilinde 14,75 TL fiyat etiketi ile satılıyor. Ayrıca oyuna ait olan onlarca ek paket de indirimde.

Steam yaz indirimleri 2017 – 21 TL ile 60 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Garry’s Mod (9 TL)

Birçok oyuncu tarafından severek oynanan Garry’s Mod, şu an Steam yaz indirimleri 2017 dahilinde, 9 liraya satılıyor. Sizlere oldukça uzun bir oynanış süresi sunan bu oyun, hayal gücünüzü de yer yer kullanmıyor değil.

Rust (15,50 TL)

Orijinal olarak 31 TL fiyat etiketi ile satılan Rust, bana soracak olursanız en iyi erken erişim, açık dünya, hayatta kalma oyunlarından bir tanesi. Çünkü oyun sürekli olarak gelişmeye devam ediyor ve içerik olarak da oldukça dolu. Kişisel olarak, yüzlerce saatimi verdiğim bu oyun, bence 15 liraya kesinlikle kaçırılmamalı.

Steam yaz indirimleri 2017 – 61 TL ile 100 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Rocket League (18,80 TL)

Orijinal olarak 31 TL fiyat etiketi ile satılan Rocket League, benim PlayStation 4 konsolumda var. PlayStation Plus ile ücretsiz edindiğim bu oyun, Rust gibi gerçekten oynanmayı hak ediyor. Steam yaz indirimleri 2017 dahilinde 18,80 TL olan bu oyunu, hem siz, hem de arkadaşlarınız satın alırsa, oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsin

Counter-Strike: Global Offensive (16 TL)

Eğer Steam platformunu sıkça kullanıyorsanız,  Counter-Strike: Global Offensive oyununa mutlaka sahip olmanız gerekiyor. Yazılı olmayan bir kural bu. Zaten oyun temel olarak da oldukça kendine bağlayıcı bir FPS. İndirimler dahilinde de 16 TL olmuş oyun. Daha ne istiyorsunuz efendim?

Dead by Daylight (18,60 TL)

Dead by Daylight, Rocket League gibi arkadaşlarınızla birlikte oynarsanız, çok eğlenebileceğiniz bir oyun. Bu yüzden, hazır Steam yaz indirimleri 2017 de varken, 18 TL değerindeki fiyat etiketi ile bu oyuna sahip olmanızı öneriyoruz. Aslında 13. Cuma filminin oyunu da bulunuyor ama Dead by Daylight güzel bir alternatif.

Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

The Forest (16,08 TL)

Yine bir açık dünya, hayatta kalma, erken erişim oyunu. The Forest, Rust gibi rekabetçi bir havaya sahip değil. Oyunun çoklu oyuncu modu, daha çok eşli oyuncu özelliği üzerinden kullanılıyor ve bu yüzden, arkadaşınız ile güzel bir PvE deneyimi yaşayabilirsiniz. Tek mi oynayacaksınız? The Forest, sizi tek başınıza da idare edecektir.

Euro Truck Simulator 2 (9,75 TL)

Eğer ateş etmekten ziyade, araba kullanmayı, hatta TIR kullanmayı seviyorsanız, Euro Truck Simulator 2 tam size göre. Oldukça güzel bir simülasyon oyunu olan bu yapıt, şu an 9,75 TL fiyat etiketi ile satılıyor. American Truck Simulator ile karşılaştırdığımız zaman, bize soracak olursanız, bu oyunun daha fazla içeriği bulunuyor ve bu yüzden, bunu almanızı öneriyoruz. American Truck Simulator bekleyebilir.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi rol yapma (RPG) oyunları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

This War of Mine (6,20 TL)

This War of Mine, kesinlikle benzeri olmayan bir oyun. Zamanında PC üzerinde deli gibi oynadığım bu oyun, şimdi Steam yaz indirimleri 2017 dahilinde indirimde ve satın alınmayı bence hak ediyor. Zaten oyunun fiyatı da 6,20 TL. Pişman olmayacaksınız.

Age of Empires II HD (7,75 TL)

Eğer güzel bir nostalji yaşamak istiyorsanız, Steam yaz indirimleri 2017 dahilinde şu an Age of Empires II HD, indirimde ve 7,75 TL fiyat etiketi ile sizleri bekliyor. Ayrıca şu sıralar geliştirilmekte olan orijinal Age of Empires oyununun Remastered hali için de alıştırma yapmış olursunuz böylece.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi erken erişim oyunları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Borderlands 2 (7,75 TL)

Listemizdeki oyunların çoğu, oldukça ciddi ve esprili dile sahip olmayan oyunlar. Fakat Borderlands 2 öyle değil. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Borderlands 2, sizleri güzel bir ganimet avına davet ediyor. Hem de oldukça uygun fiyatı ile.

The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year: Deluxe Edition (19,50 TL)

Listemizde yer vereceğimiz son oyun, The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year: Deluxe Edition olacak. The Elder Scrolls IV: Oblivion – Game of the Year: Deluxe Edition, şu an Steam üzerinde 19,50 TL fiyat etiketi ile satılıyor ve bana soracak olursanız, en iyi RPG deneyimini de sizlere sunuyor. Eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu indirimi kaçırmak istemeyebilirsiniz.

En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın