Menü
https://leadergamer.com.tr/league-of-legends-riot-games-turkiye-sunucu/
Popüler , Steam , Steam Yaz İndirimleri 2017 23 Haziran 2017 13:25

Steam Yaz İndirimleri 2017 – 61 TL ile 100 TL arasındaki en iyi oyunlar

Eğer yüksek bütçeli bir oyuncuysanız, bu indirimleri de deneyebilirsiniz.


Steam Yaz İndirimleri 2017, Valve tarafından başlatıldı ve PC oyuncuları, Steam platformuna akın etmeye başladı. Bu dijital platform, yoğunluktan ötürü bazen çökse de, bağlantı sorunları ile karşımıza çıksa da, oldukça güzel indirimlere ev sahipliği yapıyor. Bu yazımızda ise, o indirimler arasından, biraz daha pahalı olanlara göz atacağız. Çünkü bu yazımızda, Steam yaz indirimleri 2017 sırasında, 61 TL ile 100 TL arası fiyat etiketine sahip olan, en iyi oyunlara göz atacağız. Evet, her ne kadar bu indirimlerde 5 TL fiyat etiketine bile sahip oyunlar bulunsa da, bazen kaliteyi sadece yüksek bedeller ödeyerek satın alabiliyoruz. Bu oyunlar da, o kaliteli yapıtlar oluyor işte. Hazır biraz da olsa indirime girmişken bu yapıtlar, kaçırmadan satın almanızı öneriyoruz.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi aksiyon ve macera oyunları

Steam yaz indirimleri 2017

Grand Theft Auto V (89 TL)

Grand Theft Auto V, son zamanlarda oyuncular tarafından olumsuz inceleme yağmuruna tutulsa da, bu olumsuz inceleme atan kullanıcılar, mod yapmayı seven kullanıcılar aslında. Eğer siz, sadece saf bir şekilde Grand Theft Auto V oynamak istiyorsanız veya direkt olarak Grand Theft Auto Online evrenine atılmak istiyorsanız, oldukça uygun olan bu indirimi kaçırmamanız gerekiyor.

Watch Dogs 2 (104 TL)

Evet, maksimum 100 TL demiştik ama listemizde sadece 2 kez bu kuralı görmezden geleceğiz. İlk kez de bu oyunda görmezden geleceğiz. Bize soracak olursanız, Watch Dogs 2 oldukça eğlenceli ve güzel görünen bir oyun.  Ubisoft, ilk oyunda yanlış olan her şeyi düzeltip, ikinci oyuna eklemiş. Bu yüzden, vereceğiz 104 TL değecektir diye düşünüyoruz.

Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

NieR:Automata (139 TL)

Listemizde 100 TL fiyat etiketini aşan son oyun ise NieR:Automata olacak. Çıkışını henüz gerçekleştirmiş olan NieR:Automata, bu sebepten ötürü biraz düşük bir oranda indirim gördü ama bu, yine de oyunu satın almak için güzel bir fırsat olarak sizlerin karşısına çıkabilir.

DOOM (66 TL)

Eğer klasik bir FPS oyuncusuysanız, eski DOOM oyunlarını mutlaka oynamışsınızdır. O zaman, neden yeni DOOM oyununu da oynamıyorsunuz? Oyundaki müzikler efsane, oynanış ise kusursuz. Fiyat etiketi ise oldukça ilgi çekici. Zaten bu oyunun, daha fazla indirime girebileceğini de düşünmüyoruz.

Steam yaz indirimleri 2017 – 21 TL ile 60 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Fallout 4 (66 TL)

Fallout 4, sizlere sınırsız bir RPG deneyimi sunabilecek bir oyun. Oyunun hem temeli, hem de ek paketleri, yüzlerce saatlik oynanış sunuyor oyunculara. Bunlara bir de mod desteği eklenince, Fallout 4 gerçekten 66 TL fiyat etiketi ile kaçmayacak bir oyuna dönüşüyor.

Planet Coaster (75 TL)

Planet Coaster, bu listedeki en favori oyunum ve PC üzerinde de çok büyük bir sevgi ile oynadığım nadir oyunlardan bir tanesi. Eğer tema parkı yönetmeyi seviyorsanız ve bir de güzel grafikler istiyorsanız, Planet Coaster tam size göre bir oyun. Oyuna gelen ücretsiz içerikler ve tabii ki mod desteği de cabası.

Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Assassin’s Creed Syndicate (69 TL)

Eğer Assassin’s Creed Origins için şimdiden heyecanlandıysanız, bu heyecanınızı Assassin’s Creed Syndicate ile geçirmeyi deneyebilirsiniz. Listemizdeki diğer oyunlar gibi Assassin’s Creed Syndicate, sınırsız bir içerik sunmuyor. Bu yüzden, bu oyun sizi Assassin’s Creed Origins çıkana kadar idare edecektir.

Tom Clancy’s The Division (70 TL)

Çıkışını gerçekten başarısız bir şekilde gerçekleştiren Tom Clancy’s The Division, bu çıkışı ardından birçok güncelleme ve ek paket aldı. Tüm bu ekstra destekler ile oyun güzelleşti ve oynanabilir bir hale geldi. Eğer arkadaşlarınız da varsa, hep birlikte Tom Clancy’s The Division almalısınız ve bu oyunun tadını çıkartmalısınız. Özellikle Dark Zone kısmını mutlaka deneyin.

En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Dark Souls III (71 TL)

Dark Souls III ile ne yazık ki koskoca bir Souls serisinin sonu geldi. Bu yüzden, belki de sonsuza kadar başka bir Souls serisi piyasaya çıkmayacak. Eğer bu güne kadar hiçbir Souls oyununu oynamadıysanız, şimdi oynamanın tam zamanı bizce. 71 TL fiyat etiketi de oldukça uygun sayılır.

METAL GEAR SOLID V: The Definitive Experience (66 TL)

TPS tipi oyunlardan hoşlanıyorsanız, mutlaka daha önce METAL GEAR SOLID oyunlarını oynamışsınızdır. Eğer bu güne kadar hiçbir METAL GEAR SOLID oyunu oynamadıysanız, en günceli ile başlayabilirsiniz. METAL GEAR SOLID V: The Definitive Experience içerisinde 2 adet METAL GEAR SOLID V oyunu ve birçok ek paket bulunuyor. 66 TL fiyat etiketi de oldukça uygun bizce.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi rol yapma (RPG) oyunları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

No Man’s Sky (60 TL)

No Man’s Sky da aslında Tom Clancy’s The Division ile benzer bir kaderi paylaşıyor. Çünkü No Man’s Sky, birçok yalanla piyasaya çıktı. Sözler tutulmadı ve oyuncular, oyunu terk etti. Fakat bugün, geliştirici ekip yavaş bir şekilde No Man’s Sky üzerinde çalışmaya devam ediyor. Ayrıca oyuna daha önceden de birçok önemli yeni içerik eklenmişti. Yani, mutlaka şans vermeniz gereken bir oyun No Man’s Sky. Özellikle uzay keşfini seviyorsanız.

Cities: Skylines Collection (68 TL)

En iyi şehir yönetme simülasyonlarından olan Cities: Skylines, Steam yaz indirimleri 2017 dahilinde oldukça güzel bir indirimde. Cities: Skylines Collection adındaki bir paket içerisinde, ana oyun, 3 büyük ek paket ve 1 küçük ek paket bulunuyor. 68 TL fiyat etiketine sahip olan bu paket sayesinde, tam bir Cities: Skylines deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi erken erişim oyunları yazımıza göz atabilmek için tıklayınız.

Kaan GEZER Editör