Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.06.2018

Steam ekibinden birilerinin canı çok fena yanmış olabilir. Zira, öyle büyük bir hata yaptı ki, aklımızın ucundan dahi geçmeyen bir yapımın ön sipariş için hazırlanmakta olduğunu öğrendik. Just Cause serisi, Steam ekibinden birinin bir hatası sayesinde, yeni bir yapımı daha bünyesine katacak. En azından, haberimizin içerisinde bulabileceğiniz görselde görünen Just Cause 4 görseli, bizlere bu durumu işaret ediyor.

Steam reklamı, yanlışlıkla Just Cause 4 oyununu gösterdi

Steam reklamlarından sorumlu kişinin canı, bu Just Cause 4 hatası yüzünden yanmış olabilir

Hemen yukarıda bulunan görsel, sizlere bahsini etmiş olduğumuz hatanın görüntüsü. Steam ekibinde reklamlardan sorumlu olan kişi kim, bilemiyoruz. Fakat, görselde görebileceğiniz Just Cause 4 ön sipariş görüntüsü, bizlere birçok şey anlatıyor. Muhtemelen gelecek günlerde duyurulması planlanan oyunun ön hazırlıkları yapılırken, yanlışlıkla birileri tarafından aktif hale getirildi bu reklam. Bizlere belki de büyük bir sürpriz yaşatacak olan duyurunun, artık ufacık bir sürprizinin kalmamış olması ile sonuçlandı bu durum da.

Görseli paylaşan kaynağa göre, detaylar kısmı hiçbir sonuca ulaştırmıyormuş. Zaten Steam Mağazası üzerinde de Just Cause 4 diye arama yaptığınızda, herhangi bir sayfa karşımıza çıkmıyor. Aynı geliştirici ekibin duyurmuş olduğu Generation Zero’dan sonra, böylesi bir haber bir hayli şaşırtıcı oldu açıkçası. Fakat, dürüst olmak gerekirse eğer, fazlasıyla sevindiğimizi söyleyebiliriz. Zira, serinin 3. oyununda gerçekleştirmiş olduğumuz eylemler sayesinde bir hayli eğlenmiştik. Bakalım, serinin 4. oyunu ile bizlere nasıl bir oyun sunacaklar?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.