Steam kütüphanesi ortak kullanılan hesaplar, PlayerUnknown’s Battlegrounds oynayamayacak

Steam kütüphanesi ortak kullanılan hesaplar, PlayerUnknown’s Battlegrounds oynayamayacak

Ayrıca oyundaki sıralamalar da sıfırlanıyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oynamayı seviyorsanız ve aynı zamanda da Steam kütüphanenizi arkadaşlarınız ile veya aileniz ile paylaşıyorsanız, size kötü bir haberimiz var. PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinden gelen yeni bir açıklamaya göre, artık yeni kütüphanesi paylaşılan hesaplar, artık PlayerUnknown’s Battlegrounds oynayamayacak. Eğer daha önceden paylaştıysanız kütüphanenizi, şimdilik bir sorun olmayacak ama önümüzdeki günlerde veya haftalarda, geliştirici ekip o hesapların da engellenmesini sağlayacak. Yani, sadece kısa bir süre sonra, Steam kütüphanesi paylaşılan hesaplar hiçbir şekilde bu oyunu oynayamayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Bu hesapların yasaklanmasının sebebi ise, oyunun, ikinci şahıslar tarafından bu şekilde ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor olması ve oyun içerisinde haksızlığa neden olması. Bu yenilik haricinde geliştirici ekip bir de oyunun sıralama tablosunu sıfırlayacak. Bu sıfırlanmanın belli büyük bir nedeni yok, standart bir temizlik diyebiliriz bunun için. Sıralamalar sıfırlanırken, oyun yarım saat ile 1 saat arasında kapalı kalacak ve ardından oyuncular, oyunun tadını çıkartmaya devam edebilecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.