Menü
https://leadergamer.com.tr/microsoft-xbox-basarimlari-yenilikler/
LawBreakers 10 Ağustos 2017 19:06

Steam çıkışı esnasındaki LawBreakers oyuncu sayısı pek iç açıcı değil

Oyundaki aktif oyuncu sayısı giderek düşüyor.


7 Ağustos 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulan LawBreakers‘ın Steam üzerinden satışa sunulan PC sürümü, geliştirici ekibi endişelendiriyor gibi görünüyor. Daha çıkışı üzerinden henüz birkaç gün geçmiş olmasına rağmen, oyunun beta aşamasındaki oyuncu sayısına göre çok daha az oyuncu bulunuyor. Oyuncu sayısındaki böylesi bir düşüş, elbette oyunun beta aşamasının bedava olarak dağıtılmasından kaynaklanıyor, fakat şu anki kullanıcı sayısı, olması gerekenden çok daha düşük bir seviyede.

LawBreakers Steam

Githyp tarafından yapılan raporlara göre, Haziran 2017 ayındaki ilk betada 7500 civarı oyuncu vardı. Bir sonraki ay gerçekleşen beta aşamasında ise 4500 civarında oyuncu bulunuyordu. Fakat, bu istatistiklere rağmen, oyun çıkışını gerçekleştirdiğinde sadece 3000 civarında oyuncu bulunuyordu ve oyuncu sayısı da giderek düşmeye devam etti. Şu anda ortalama 2000 ve 2500 arasında günlük oyuncu bulunuyor, ki bu durum da LawBreakers‘ın Steam‘in ilk 100 listesine girmesine engel oluyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör