Steam Kış İndirimi 2017 başladı

Steam Kış İndirimi 2017 başladı

Kendinize ve sevdiklerine yeni yıl hediyelerini almayı unutmayın.

Oyuncuların uzun zamandır büyük bir merakla beklediği Steam Kış İndirimi 2017 başladı ve bu indirimin başlaması ile birlikte hem birçok oyun uygun fiyatlara düştü, hem de Steam Ödülleri 2017 için oy verme işlemleri başlamış oldu. Şimdi platform üzerindeki indirimlerden detaylıca bahsetmeyeceğiz çünkü bildiğiniz indirimler. Valve eskisi gibi indirimlere belli özellikler katmıyor artık ne yazık ki. İlk gün ne gördüyseniz, diğer gün de aynı indirimler var. Sadece size gösterilmeyen oyunlar, ikinci gün karşınıza bilinçli olarak çıkartılıyor. Nerede o anlık indirimler? Her neyse, dilerseniz yazımızın devamında Steam Ödülleri 2017 etkinliğinden bahsedelim.

Steam Kış İndirimi 2017 başladı

22 Aralık 2017 tarihi itibariyle başlayan bu etkinlik dahilinde oyuncular her gün, 1 farklı kategoride, 1 video oyununa oy verebilecek. Eğer sizin oy verdiğiniz oyun, belli ödülü alırsa siz bir şey kazanmıyorsunuz. En azından direkt oyunla alakalı bir şey kazanmıyorsunuz. 2 Ocak 2018 tarihine kadar sürecek olan bu oy verme işlemi dahilinde, her gün 1 oy vererek, 1 kart kazanabiliyorsunuz. Kartlar da zaten rozet yapımına ve Steam hesabınızın seviyesini atlatmaya yarıyor. Tabii günde sadece 1 kart kazanmıyorsunuz. Eğer sizin için oluşturulan oyun listesine bakarsanız, günde 3 kart kazanabiliyorsunuz. Bu da her gün 4 kart anlamına geliyor. Rozet yapabilmek için toplamda 12 adet benzersiz karta ihtiyacınız var.

Son olarak belirtelim, bu Steam Kış İndirimi 2017, 4 Ocak 2018 tarihinde sonlanacak. Yani, bir oyun almak istiyorsanız daha zamanınız var sayılır. Ayrıca bu indirimler sırasında arkadaşlarınızı da unutmayın. Onlara bir yeni yıl hediyesi alın, sevindirin. Hediye güzel şeydir efendim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın