Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.10.2017

Steam indirimleri, biz oyuncuların oyunlara doyduğu günlerin başlangıcı oluyor her seferinde. Tabii, Valve ekibi de paraya para demiyor bu esnada. Özellikle de Gabe Newell… Fakat, konumuz bu değil elbette. Bizim, sizlere bu haberi sunmamızın arkasındaki sebep, yolda olan 3 Steam indirimlerinin tarihlerinin ortaya çıkmış olması. Eh, sonuçta önceden bilmek gerekli ki indirim tarihlerini, indirimler başımıza yağdığında boş cüzdanlarla karşılamayalım fırsatların en güzellerini.

Gelecek 3 Steam indirimlerinin tarihlerini öğrenmek ister misiniz?

Kotaku UK aracılığıyla öğrenmiş olduğumuz tarihler, öyle çok da uzakta değil, merak etmeyin. İlk indirim olan Cadılar Bayramı indirimi, 26 Ekim 2017 ile 1 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu indirim bizleri biraz hazırlıksız yakalamış olabilir ve eğer olur da faydalanamazsanız, üzülmeyin. Üzülmeyin dedik, çünkü 22 Kasım 2017 tarihi ile 28 Kasım 2017 tarihleri arasında da bir indirim bizlerle birlikte olacak. Baktınız bunu da mı kaçırdınız? Yine üzülmeyin efendim. 21 Aralık 2017 ile 4 Ocak 2018 tarihleri arasında, bir de kış indirimi olacak. Cüzdanlarınızı bu büyük vurguna hazırlasanız iyi edersiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.