Steam Flaş indirim kampanyalarını geri getiriyor

Steam Flaş indirim kampanyalarını geri getiriyor

Yarım saat önce son paralar ile alınan dürümün ardından gelen The Witcher 3: Wild Hunt indiriminin yüreklerde açacağı yaranın hesabını kim ya da kimler verecek?

Steam platformu, bildiğiniz üzere biz oyunculara gerçekten çok iyi fırsatlar sunan bir platform. Güzel indirimlere denk gelerek, muhteşem oyunlara gerçekten uygun fiyatlarla sahip olabiliyor ve tadını sonuna kadar çıkarabiliyoruz. Durum böyle olunca da, ister istemez oyuncuların favori platformlarından biri haline geliyor. Peki, bu favori platformlarımızdan biri, eski bir sistem olan Steam Flaş indirim kampanyalarını geri getiriyor deseydik, ne derdiniz?

Steam Flaş indirim kampanyalarını geri getiriyor

Steam Flaş indirim kampanyaları geri geliyor

Önceden, haberimize konuk olan platform üzerinde birtakım indirimler olurdu. Bu indirimler, hiç ummadığınız bir anda başlar ve ummadığınız bir anda da sona ererdi. İşte o sistem geri geliyor. Bunun duyurusunu ise, haberimizin en sonunda da görebileceğiniz Twitter gönderisinden aldık. Gönderide paylaşılan görselde ve açıklamasında bulunan şeylere göre, 6 ile 12 saat arasında değişiklik gösteren indirimler ile karşılaşacağız.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz gönderinin açıklama kısmında, “Steam Flaş indirim kampanyalarının bir değişiklik ile geri geldiği haberini aldım. Geliştiriciler 6, 8, 10 ya da 12 saat arasında seçim yaparak sürdürebiliyor, neredeyse her saat indirimleri sallayabiliyor ve indirimleri bir etkinlik gibi hissettirebiliyor.” şeklinde bir açıklama bulunuyor. Gönderideki görsel de, gönderinin açıklama kısmında belirtilenleri destekleyecek nitelikteki bilgileri içeriyor. Hiç ummadığımız anda, hiç ummadığımız büyüklükteki indirimlere hazır mıyız?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın