Steam Üzerindeki En İyi 5 Ücretsiz Oyun

Steam Üzerindeki En İyi 5 Ücretsiz Oyun

Herkese merhaba, biliyorsunuz karantina günleri hâlâ devam etmekte. Evde sıkılmanızı istemediğimizden, sizler için Steam üzerinden en iyi 5 ücretsiz oyunu sıraladık.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Deceit

Deceit dürüstlük ve aldatmaca sezgilerinizi test eden çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Bir akıl hastahanesinde, etrafınızda 5 yabancıyla, size yabancı gelen bir ses sonucu uyanırsınız. Grubunuzdaki iki kişiye bir virüs enfekte edilmiştir. Peki kaçmayı kimler başaracak? Binanın bir ucundan diğer ucuna gitmeye çalışırken, elektrikler kesilerek karanlığı ortaya çıkaracaktır. Bu karanlık Hastalıklı kişilerin Korkunç Şey formuna dönüşüp diğerlerine saldırmasına olanak sağlar. Hayatta kalma şansını arttırmak için kendinize müttefikler bulun ve haritadaki görevleri tamamlayın.

Fishing Planet

fishing

Fishing Planet, olta balıkçılığı meraklıları için, gerçek olta balıkçılığının tam heyecanını yaşatmak için geliştirilen benzersiz ve son derece gerçekçi, çok oyunculu birinci şahıs balıkçılık simülasyonudur.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

theHunter Classic

thehunter-classic

theHunter Classic, gerçekçi avcılık oyunudur. Avustralya’da geçen avcılık oyununu, zaman geçirmek için eğlenerek oynayabilirsiniz. Oyunun daha gerçekçi ve daha iyi hali olan theHunter: Call of the Wild oyununa 32 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Destiny 2

destiny-2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Destiny 2‘nin oynaması ücretsiz dünyasına dalarak birinci şahıs nişancı çatışmalarında ter dök, güneş sisteminin gizemlerini keşfet ve güçlü düşmanlara karşı element becerilerini kullan. Amacın Guardian‘ını oluşturmak ve görünümünle oynayış tarzını etkileyecek eşsiz silahlar, zırhlar ve teçhizat toplamak. Destiny 2‘nin hikâyesini ister tek başına ister arkadaşlarınla deneyimle, zorlu eşli görevler için diğer Guardian‘larla işbirliği yap veya farklı PvP modlarında onlarla rekabet et.

Black Squad

black-squad

Black Squad FPS bakış açısına sahip, oynaması ücretsiz, askeri bir aksiyon oyunudur. Oyuncular, yeteneklerinde ustalaşıp, stratejilerini uzun çapta haritalar, modlar ve silahlar aracılığıyla gösterebilir.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.